@Neelixx (15.12.2015 22:38): No v DC pridali tu moznost vyberu z 2 moznosti skillu po urcitom pocte levelov, v povodnom to vobec nebolo. Mne to uz prislo OK a mikrodetaily som vobec neriesil. Dohral som povodnu verziu a samotny fakt volieb skillovania mi prisiel tak zlepsujuci ze nejake konkretne bodiky som si vobec nevsimal.
Hravam kazdy diel za Dwarf Rifle Samuraia :-D.
Fajn hra, rozehrál jsem to v sobotu a už se blížím pomalu ke konci. Příběh to má rozhodně lepší než první díl. Vadí mi ale jedna věc, nemůžu rozdělovat body parťákům, oni tak činí sami a mnohdy neefektivě. Hraju street samuraje, primárně se soustředím na ranged a pušky + nějaké body v charisma na skillchecky. Obtížnost celkem stabillní, nižší střední.
Dokoncim to niekedy, nedokoncim to, dokoncim to niekedy, nedokoncim to, dokoncim TO... kiez by som to vedel, je toho hodne :)
Hong-Kong je silný matroš, kvôli nemu som aj rozmýšľal že nepôjdem na zraz aby som mohol preshadowrunovať celý víkend.
Už jen tři dny do Hong Kongu...:) Nepřidá ho nějaká dobrá duše do databáze?
A co nevidět tu bude Shadowrun Hong Kong. Pokud budou autoři pokračovat ve vzestupné tendenci, tak se máme na co těšit. A pokud ne...pořád se máme na co těšit.
Teď to hraju ve verzi 2.0.9 a opět jsem si všiml nějakých nových dialogů (třeba s Lucky Strike ve vinném sklípku) a možností. Nic velkého, ale na dotvoření atmosféry super. Ta hra je vážně jedna z nejlepších, co vyšly v posledních letech. Divím se, že jí tady není věnováno moc pozornosti.
@Fatality (22.05.2015 08:28): Neobsahuje. Teď už jsou to oddělené hry, které dokonce nemají kompatibilní UGC. Dragonfall byl původně "jen" dokoupitelná kampaň pro Returns, ale Director's Cut je samostatný (a taky "kompletní").
Za ty peníze hoď do košíku oba. :)
Měl bych dotaz, tahle hra obsahuje i původní Shadowrun Returns (takže ho nemusím kupovat), nebo je to teda jen standalone datadisk a do košíku si mám hodit oba? :) Díky moc
Tak jsem taky backnul za 15 babek, asi 4 minuty před koncem kampaně. Původně jsem to ani neměl v úmyslu, ale nedalo mi to, rád podporuju talentovaný studia.
Akorát by to chtělo se tedy pustit do Dragonfallu.
Po dokončení director's cut verze zvedám hodnocení na 90%. Pokud někdo zvažuje, jestli to stojí kvůli tomu dohrát znova, tak rozhodně stojí.
Ať už nové mise, větší rozvoj parťáků nebo více možností na konci (včetně ukecání Vauclaira, z toho jsem měl fakt dobrý pocit), všechno se povedlo na výbornou. V současné podobě je to pro mě opravdu jedno z nejlepších RPG posledních pár let.
@Tarhiel (05.10.2014 17:14): Ale vraj by ho nemal byt problem konvertovat, ale to bude na samotnych autoroch user contentu. Ja tiez pravdepodobne to moje dielo dokoncim (dufam :)) v povodnom Shadowrun Returns a potom sa mrknem na to, ako to konvertovat. Ale toto rozhodovanie je este u mna daleko.
Automaticky se mi to odemklo na Steamu, hlavní změna, které jsem si všimla bylo kompletně předělané UI, mnohem přehlednější a použitelnější. Co mě naopak docela mrzí je existence dvou workshopů na steamu místo jednoho.
@Say (19.09.2014 15:56): Ak mas DLC mas aj zakladnu hru. Takze stand alone Dragonfall dostanes ako bonus a moze to to byt dve. Pravda, ak zakladnu hru nemas, tak pre hranie Dragonfall standalone ju nepotrebujes, ale ak chces hrat ten pribeh musis si ju kupit. Teda ak autori (alebo komunita) nekonvertuju originalnu kampan do Dragonfall standalone. Co je velmi pravdepodobne, len otazka je kedy to bude.
@Say (19.09.2014 12:25): Opacne, je v tom Dragonfall BEZ zakladnej hry :-) plus nejakych par novych misii k tomu.
Radsej este uvediem ze kazdy vlastnik Dragonfallu ma tento upgrade automaticky zadarmo.
Tož teď už to vůbec nepobírám. V tom je i základní hra + Dragonfall?
Koupil jsem si hru na Steamu (společně s jinými tituly), leč neukázala se mi v knihovně her.
Mám tu jen klasický Shadowrun Returns. Je tedy pravda, že ihned po koupi se mi začalo cosi stahovat právě pro SR, ale je to Dragonfall? To se neukáže v knihovně?

EDIT: Aha, musel jsem zobrazit DLC.
Na začátku té mise s vyhozením výzkumné budovy Aztlanu do vzchuchu jsem v jaké části hry?
Tedy, ovládání a UI nejspíš designoval nějaký idiot, kterého sebrali na ulici. F8 na změnu rozlišení je hádám něco jako třešnička na dortu. Když už kopírovali nový XCOM, tak to mohli alespoň udělat pořádně :/

Vůbec, co se technické stránky věci týče, tak zmiňovat, že Crysis 2 na Ultra běhá svižněji, je asi zbytečné.
Dohráno. Mám z toho o chlup lepší pocit než z první kampaně, byť jsem měl občas potíže kvůli ne zrovna dobře vytvořené hlavní postavě.
@Zero (12.03.2014 13:22): Mně snad nikdy ti roboti po terminálu nešli. Pravda, stačil jsem je většinou rozstřílet dost rychle, ale když už se dostali do místnosti s turrety, tak spíš útočili na moje postavy. K terminálu mi jen jednou vběhla jedna ženská a pokoušela se ho asi deckovat, ale tu jsem rychle vyřídil.

Já to dal taky na poprvé, null sweat. I v matrixu jsem byl v pohodě (připojil jsem se přes ten hlavní terminál), ale tam jsem měl pravda pomoc APEXu.
@mazar1234 (12.03.2014 10:06): Já naopak nemám žádné problémy v cyberspace, ale v reálu mi vždycky ten terminál rozsekají roboti, kteří mají nějakých 100 HP, takže je nestihnu včas zničit.