Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Jsem obyčejnej student, co má rád pizzu, pivo a hry, občas zhlédne nějakej ten film/ seriál (zejména horor, sci-fi, fantasy, válečný, historický), vyrazí do přírody nebo s chábrama do knajpy. Krom toho jsem také amatérský spisovatel, vlastenec, milovník zbraní a armády a internetový troll. Oběti mého trollování můžete najít zejména mezi SJWs, komunisty, anarchisty, ekoteroristy, odpůrci LEGÁLNÍCH zbraní, palačinkáři, rusofily a jinou podřadnou verbeží.

Mými oblíbenými žánry jsou bezesporu FPS, RPG, RTS a TPS (přestože 3rd person bytostně nesnáším :D). U her je pro mě nejdůležitější atmosféra a hratelnost. U příběhu dávám přednost osobním zájmům hlavního protagonisty (pomsta, hledání XY). Grafika pro mě není příliš podstatný prvek.

Nějakou herní historii tu vypisovat nebudu, nemám na to čas ani chuť. A stejně to nikdo nečte :D Zmíním pouze to, že celý svůj život hraji na PC, které tak považuji za zcela nadřazenou herní platformu :) Na konzolích jsem hrál cca 2x, přičemž onen zážitek byl asi tak příjemný, jako vyšetření u proktologa.

Na DH jsem se nikdy nesnažil, nesnažím, ani se nebudu snažit o psaní recenzí. Mé komentáře jsem pouze subjektivním zhodnocením dané hry, jak moc jsem si ji užil, nakolik mě bavila a zda si ji někdy zahraji znova.
Narozdíl od internetových blbečků, kteří berou 7/10 jako průměrnou hru, stále využívám celou stupnici:

100% - legenda, srdcová záležitost
95-90% - perfektní hra
85-80% - kvalitní hra, která může mít pár drobných, leč zanedbatelných chyb
75-70% - solidní hra, více otravných chyb či pitomé herní mechaniky
65-60% - mírný nadprůměr, pitomé herní mechaniky, stereotyp, mnoho otravných chyb
55-50% - čistý průměr
45-30% - špatná hra, málokdy dohraju do konce
25-10% - mizerná hra, pravděpodobnost dohrání je téměř nulová
5-0% - Bůh nás ochraňuj!

Oblíbení vývojáři (na pořadí nezáleží)
Arkane Studios
Obsidian Entertainment
Remedy Entertainment