KArasman: První díl je podle mě parádní spycho thriller, druhý je snesitelný, třetí jakž takž lehčí podprůměr ale po tom třetím je to jen natahovaná břečka.
Mě právě film od 3 dílu vůbec nebaví, tak jsem dal šanci hře, ta mě zatím baví, a už jsem se rozehrál, a taky už to hraju na klávesnici. Docela mi to ted šlo, jen jsem se zasekl u Amandy s tím plynem a vůbec to nemůžu udělat.
Já měl spíš problém s hádankama než s ovládánim a gamepad bohužel nemám. Taky mám adventury rád a rovněž mi tohle dělalo pár problémů, ale stačí si jenom zvyknout. Asi u tří hádanek jsem se musel juknout na net, myslím, že taky budeš mít problémy takhle nějak ze začátku a pak to půjde. jinak jsem Saw dal k ledu teď, ale chci se k tomu, jakožto celkem fanoušek Saw série, vrátit. Doufám, že se dvojka objeví taky na PC.
No já si připojil gamepad, a tu sekvenci s maskou jsem zvládl,(na gamepedu mám ale divně rozložený chození, a nějak mi to nejde upravit). A i kddyž adventury poměrně zvládám, tak tady si nějak ani neškrtnu jak tak koukám, ted jsem ve stejné místnosti a musím se zní dostat:-)
Hra se dá v pohodě hrát na klávesnici, taky jsem si nebyl moc jistý, ale po několika hodinách mi to ani nepřišlo.
heh já jsem hned na začátku kde se probudím v místnosti a nejde mi sundat ta helma, žeby to chtělo gamepad?:-)
Jo ale kvůli tomu ten konec nemá takový šmrnc, ta skladba přidává na napínavosti konce každého z dílů filmu.
No, ty pasti takový asi budou proto, že ta hra je podle těch filmů, co? A věz že ta hra není o pastích, nýbrž o hádankách a především o tom. Pasti tam pak v podstatě fakt jenom slouží k bezbolestnýmu zbavení se nepřátel. A Hello Zepp by se k tomu konci těžce nehodil.
Tahle hra může být zajímavá, ale díval sem se na různé gameplaye a vypadá to jako by většina pastí byla z filmů. A taky sem se díval na konec a ani tam nehrálo známé "Hello Zepp".
tak ja koukal asi na 10min nejakyho video walkthrough a nevypadalo to zas tak spatne, ale jak se to hraje, to nevim
Tak to hraju a docela se mi to zatím líbí. Hraju docela dlouho, a mám za sebou sotva 70% hry, ale co je nejdůležitější, pořád mě to vcelku baví. Jenom ten příběh mi zatím připadá šíleně nezajímavej.
ja jsem velky fanousek filmu, snesl bych jich i 30

trosku puzzlu stylu otoceni 5 "disku" s
ruznymi konci tak aby ty konci byly u kazdeho stejne
trochu klikacka ale to snad jen na zacatku
trochu CSI
hodne silent hillu

boje jsou hrozne a vetsinou ani nevim jestli postava utoci
jinak jde o tohle

dostanete se z pasti, vyresite puzzle, vyresite dalsi a nekoho zachranite, chvili bloudite a hledate predmety atd /mam treba barvu a nevim na co mi je) pak zase nekoho zachranite, pak se zase dostanete do nejake mistnosti s uplne lehkou pasti a tak je to porad dokola... hrat se to da je to rozhodne lepsi nez herni lost ... ale hru bych nekupoval a ty 3GB stahnul at vite sami o cem to je
Vzhledem k těžké nezábavnosti celé filmové série jako celku o tom silně pochybuji.
SilentWolf: Jaká je ta hra? K čemu by si jí přirovnal a koná se alespoň zábava? :-))
popkec: Já myslím, že je to tak zhruba stejný. Dřív pobíhalo po světě víc mezičlánků (tzv. "kamarádů paličů"). Dnes mi ty možnosti přijdou tak nastejno (dřív si člověk objednal deset her na jedno setkání), jen mezičlánka vystřídal net. Ale jasný, že teď je to rychlejší, stáhneš si hru během pár hodin a v noci už paříš.
special: Mě teda spíš příjde že dneska se přece hry musí krást víc, vždyť 6gb dat se dá stáhnout za pár hodin, to před pár lety bylo stáhnout i 700mb hru technicky nemožný (když počítám internet).
Tak ono dřív warezoval kdekdo, takže pohoda. První hoď kamenem, nebo jak to je... :)
ja hry nekupuju.... jsem hnusny warezak a oduvodnuju to tim ze az si za cca rok budu sam vydelavat hry si kupovat zacnu, ale rozhodne ne hry jako je tahle xD
netusim jak ta hra muze byt dlouha ... hral jsem hodku a pul a prosel jsem imho velky kus hry a nedokazu si predstavit ze dalsi hrani bude stejne protoze zatim neprislo zadne zpestreni