Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Road Redemption

04.10.2017
06.11.2018
kompatibilní
62
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Závodní akce na motorkách ve stylu převážně konzolové série Road Rash. Se svým vozem se budete prohánět napříč Amerikou po spletitých dálnicích či střechách budov v městské zástavbě. Jádrem hratelnosti není pouze závodění, ale také souboje za jízdy se zbraněmi na blízko, ale i se střelnými zbraněmi. V komplexních soubojích nechybí chvaty, krycí pohyby nebo skopnutí soupeře z tratě.

Road Redemption se odehrává v post-apokalyptické Americe, kde vládu převzal brutální diktátor. Velitel vašeho gangu se rozhodl vyrazit do hlavního města se zoufalým pokusem o atentát. Vy se ho snažíte společně s dalšími členy gangu dostihnout. Co ale uděláte poté, je na vás - můžete se ho pokusit zastavit ve snaze předejít osudu svému i svých bližních v případě jeho neúspěchu a následného trestu, nebo mu v této riskantní misi pomoci.

Kampaň lze hrát v kooperaci až 4 hráčů. Za likvidaci soupeřů dostáváte peníze a s nimi možnost vylepšit vlastní postavu, motorku či zbraně. V případě smrti začínáte závody od znovu, ale všechny nasbírané peníze jsou převedeny na zkušenosti, za které lze vybrat trvalé upgrady z dovednostního stromu. Hra podporuje ovládání pomocí gamepadu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Kam tohle zařadit ? Je to sportovní hra ? Je to arkáda ? Je to akční záležitost ? Možná je to ze všeho trochu, je to takový guláš všeho, ale výsledek je taky takový gulášoví.

Kampaň vás hned ponoří do víru hraní a jedna jízda má několik "checkpointů" a po dokončení máte možnost si vylepšit nějakou schopnost a pokračovat dál v cestě s tým, že se změní hlavní quest. Někdy musíte být první, někdy zase musíte zničit všechny nepřátelé, jindy vám stačí dojet úsek v zdravý.

Herní praktiky spočívají v skillu načasování úderu a taky včasném vyhnutí se, k tomu musíte hlídat cestu a také můžete použít nitro (turbo), které si zase doplňujete po dobu trvání jízdy, zabíjením náhodných kolem-jezdících. Co je divné, ale budiš.

Jednoznačně nejhorší stránka hry je fyzika a nejhorší stránka z fyziky je gravitace. Když naskakujete na odrazové můstky, tak je to tak hrozné, že se na to nedá dívat a raději jsem se jim všem snažil vyhnut.

Přiznám se, že nevím jaký typ hráčů má tohle zaujat, je to vše a zároveň nic pořádně. Na motorky nezakoupili licence, tak si musí vymýšlet neexistující typy motorek co člověka motorkáře dokáže otrávit. Také hra není ani závodní záležitost, protože jestli chcete být první nestačí vám řidický skill, ale hra vás nutí zabíjet vše co se pohybuje a tým doplňovat nitro vděka čemu se zrychlíte.

Multiplayer:
Je docela velké plus, na jednom pc můžou hrát až 4 hráči (potřebujete ovládače). V multiplayerovém módu se dá hrát kampaň co se dá hrát aj jako CO-OP a pomáhat si.

Celkové shrnutí je u mně hodně rozporu hodné, jedním slovem se mi to nelíbí a zábavnost opadá docela rychle a to aj z toho důvodu, že hra je postavená na strome zkušeností, kde se počítá, že jednotlivé misie budete opakovat několikrát co je hrozně repetativní a když jedete to samí po 4tý a zase vám to zkazí jedna malá chybka, tak máte pocit jako by jste v CSku prohrávali na půl čas 14:1

Pro: násilí, strom možných vylepšení

Proti: AI, fyzika (hlavně gravitace), žádní stránka hry není dotáhla na dobrou úroveň

+12