Colin McRae Rally séria je fajn, ale RBR si ma získal ďaleko viac. Kto chce poriadne rally závodenie, ten už nemusí viac hľadať. Teda dnes už máme aj DiRT Rally, ale inak nič. Škoda.
Colin McRae Rally séria je fajn, ale RBR si ma získal ďaleko viac. Kto chce poriadne rally závodenie, ten už nemusí viac hľadať. Teda dnes už máme aj DiRT Rally, ale inak nič. Škoda.
ghost
Drolin
thecentre
JohnCZ
speedevil
M.Habarta
Hoonza
Fg
Pro: jízdní model, široká možnost tratí a aut od fanoušků, grafika a zvuky
Proti: méně aut v základu