@Malignus (26.03.2012 00:49): ten papírový obal jsem naštěstí vytáhl z koše a když to nešlo automaticky, použil jsem ten, ale ty animačky se pořád přeskakují samy, takže to nemá cenu hrát :X
Já s originálkou od Playman (Ubisoft eXclusive) nemám problém, ani po aplikování patche. Víš jistě, že kód nemáš na zadní straně papírového obalu DVD? je to nadepsaný jako "ONLINE KEYCODE re**************", to zadej.
@Fg (25.03.2012 13:14): Stavalo se mi to po aplikovaní patche.. i kdyz jsem hru odinstaloval a smazal všechny možné soubory...znovu nainstaloval a tentokrát patch nedal..stále se to dělo....až na novém pc to fungovalo v pořádku.
no už to mám doma 3roky určitě :/, ale dostal jsem se přes to, pak mi to hlásilo, že mám do mechaniky vložit originální disk, ne záložní! :D jako pobavil sem se...asi na podvacáté jsem to spustil a dostal se do hry :) ale je otázka, jestli to zase spustím :)

ovšem největší problém je - a to, proč to asi nebudu moct hrát - vždycky se rozjede cutscéna a po pár vteřinách se hned přeskočí(jako bych zmáčkl já tlačítko), takže vpodstatě nvm co se děje jak příběhově, tak herně. Stalo se vám tohle? Takhle to hrát nejde.
tak se o5 ukázalo že Playman jsou korunovaní idio*i! samozřejmě nikde se nenachází klíč, tak se kouknu do manuálu a tam stojí: "Jelikož je CD klíč obsažen přímo v produktu, není ho potřeba zadávat. Stačí prostě kliknout na Další(Next)." což samozřejmě nefunguje a píše invalid key :X teď abych si zaviroval PC navštěvou pochybných stránek při snaze získat nějaký klíč. Kupovat si originálky na PC opravdu nemá smysl, Warez aspoň jede...zlatá PS3
No, jen tak náhodou si tu pročítám diskuzi a jeden offtopic Malignuse mě docela zarazil.

Záleží dost na genetice a spousta lidí může žrát jako prase, zvedat pětkrát týdně a někomu stačí méně a bude mít i tak více svalové hmoty. Holt někdo ty doplňky potřebuje, pokud nechce vypadat jako vyrýsovaná tyčka. A to mluvím čistě o tom, když posilování bereš rekreačně. V profi kulturistice tam lítají miliony ve steroidech za sezónu a bez sponzorů nemáš šanci se uchytit :-)

Jinak ty tři stovky jsou za hru opravdu málo, a když někdo dává tisíce do posilování, určitě by se tři kila bokem našly, ale nebudu tu nikomu hrabat do svědomí a snažit se ho napravovat. Je to jeho věc.

EDIT: Migthe Dragon: Přesně tak. Akorát v té kulturistice, či powerliftingu už to ani bez steroidů nejde :-)
Ja napr. nechápem warezákov, že sa predbiehajú v tom, kto to bude mať prvý stiahnutý, aj keby som mal komp, čo utiahne nové hry, čo nemám, tak proste ak sa nejedná o nejakú silne očakávanú hru (také bývajú imo 2 ročne pre človeka), tak mi príde zbytočné to hned hrať, predsalen je kopec hier, čo mám dlhšie a čo som chcel hrať, nikam sa neponáhľam, k tej hre čo vychádza sa predsa niekedy dostanem + si radšej počkám kým klesne cena. (Dobrých) Hier je príliš veľa na to, aby si človek mohol povedať, že všetko už hral a že už musí čakať len na nové hry, no nie?
Prípadne ak človek fakt siahne po tom wareze, tak nikdy nie je neskoro si tú hru kúpiť aj legálne, ja som si takto postupom času zlegalizoval kopu hier, na ktoré som najprv nemal a podobne.
Nevím, jak to bylo s cenami her před lety, zřejmě asi nic extra, ale dneska? Když vezmu v úvahu např. tu stále probíhající akci Kolekce klasiky za 99 Kč, kde se pár titulů dá najít a ještě k tomu to kolikrát obsahuje 2 - 3 hry v jednom balení, tak se někdy divím, že se to řeší jinak než legální koupí. Výjimku snad tvoří jen ty novinky, ale pokud není člověk extrémně nedočkavý, pak i ta cena novinky za nějaký čas sleze.
Tak si treba stanoviť priority. Tak ako to funguje v normálnom svete. Netvrdím, že všetky moje hry sú legálne, ale je logické, že ked idem do obchodu a mám určitý finančný obnos, nemôžem si kúpiť hocičo a tak je to aj s hrami, ak nemá človek prachy alebo záujem si to zakúpiť legálne, tak potom nemusí automaticky čakať, že ten produkt bude šlapať správne, (i ked tá záruka nie je vždy ani pri legálnej hre, je tam vyššia pravdepodobnosť vyhnutia sa neduhom a samozrejme kompatiblita s patchmi etc..). To isté napr. knihy, mám 10-12 eúr "navyše" a chcem tri knihy, som nútený si vybrať len jednu, pretože viac peňazí nemám. Simple.
Presne tak, vis o cem pises. Kdybych nekupoval suplementy a nedodrzoval jidelnicek, nekupoval si jidlo, ktere potrebuju, v zadnem pripade bych nebyl tam kde jsu, opravdu by mne 2x tydne do posilky zajit nestacilo. Jo holt to neni levny sport, rekl bych jeden z nejdreazzsich.
"...z niceho nic najednou si muzu stahnou jakykoliv film nebo hru. Se divim ze je to povoleny."

lulz
Malignus: Takovýhle řeči nemám moc rád. Posilování je vždycky o genetických dispozicích. Jsou lidi, kteří necvičí a jsou silnější, než někdo, kdo pravidelně posiluje. Pokud dělá ale kulturistiku tak to bez suplementů není možné. Každý člověk má nějakou hranici kam až se může dostat. Tím samozřejmě nemám na mysli ihned sahat po steroidech, ale spíše přídavky jako glutamin, větvené aminokyseliny, nebo celkem oblíbené proteinové nápoje, které na rozdíl od steroidů nemají vedlejší účinky.
Kromě toho existují stránky jako ebay apod., kde se dá hromada her sehnat za absurdně lacino. Ale zaběhlýho piráta těžko napravíš, takže bych se ani nesnažil.
Tommywise: Když snížíš výdaje za tu tvou "kulturistiku" o 300 Kč měsíčně, tak si za ně můžeš koupit jednu hru měsíčně. Navíc znám dost lidí, kteří žádné přípravky či doplňky stravy neberou a většinu svalnatců strčí v posilce do kapsy. Jen si denně dvakrát zacvičí. :-P
Tommywise: Tak to jsme rádi, že jsi nám to vysvětlil. Někteří se tu už obávali, že to wise jsi si tam napsal podle sebe a ne podle knižní postavy :)
Řekl bych, že ti ty přípravky rozežrali šedou kůru mozkovou nebo ses včera narodil.
Ale ja to sam nechapu ze se to da volne zadarmo stahovat, si pamatuju ze to driv neslo a z niceho nic najednou si muzu stahnou jakykoliv film nebo hru. Se divim ze je to povoleny.

Garret: je to z knizky To od Kinga, tam byl klaun Pennywise. JA jsu Tomas, anglicky Tommy a dohromady je to Tommywise.
Tommywise: Tak to potom nechápu proč nekradeš i ty přípravky na ten tvůj "sport" však je stačí jen vzít v obchodě:-D
To jsi opravdu takový idiot ? Jasně že si hry a filmy a všechno stahuje spousta lidí. To neznamená že se tím musí chlubit na solidních herních fórech a ještě žádat technickou podporu k jejich warez hrám.
pokud chceš pomoct se svojí warez hrou, jdi na warez fórum.
to ses tak naivni ze si myslis ze to nikdo zadarmo nestahuje kdyz je ta moznost? Z mych znamych ani jeden si hru nikdy nekoupil, vsichni to stahuji z netu. A duvod, ten samy jako ja.
Škoda že sem nejdou dávat obrázky. To by si jeden výživnej facepalm zasloužilo.
Hale Tommywise, když už teda kradeš a ještě se tím chlubíš, tak aspoň nečekej že ti tu bude někdo radit. Tlačítko "zpět" je nahoře nalevo v prohlížeči.
Nejsu blazen, dokud bude moznost si hru stahnout zadara treba na ulozto, tak si nic kupovat nebudu, vyjimku jsem udelalt v koupi Counter Strike Source, protoze tam uz jine vychodisko nebylo po tom novem updatu. Nevim mozna az takovy fanda (nebo maniak) na hry zas nejsu, nebo byl jsem jeste kdyz jsem byl maly kluk, ale ted za hry opravdu rozhazovat nehodlam. Sice 200 za jednu hru neni moc, ale jednu hru dohraju a co pak, zas kupovat dalsich x her (a urcite vsechyn nestoji jen 200). Filmy si taky nikdo nekupuje a kazdy si ho stahne. Az nebude moznost hry zadara stahovat, prosim obcas si hru koupim (ale stejne se je budu snazit od kohokoliv pujcovat). Mozna je to tim ze delam kulturistiku a to neni levny konicek, davat tisce za doplnky a za jidlo, na kupovbani her uz me pravdu penize nezbydou.
Především nechápu, proč se tam vůbec sere s nějakým dodatečným mouseaim patchem, a nepoužil radši ten all-in-one patch, kterej opravuje myš, výrazně zlepšuje grafiku, etc.
Já si myslím, že ty dvě stovky za originální hry nejsou tak moc a navíc ten Mouse Patch nefunguje ani na ní, ale já jsem žádný problém či nepohodu s ovládáním KB only vůbec nezaznamenal. :-P
Tommywise, když už kradeš, tak nebuď takovej debil a nerozhlašuj to veřejně.
pocki jako verze te hry je posahana? instalace hry probehla vporadku.... takze mam hru stahnout z jinama?
Neměla by být. Ten odkaz přímo na uloz.to tam bůhvíproč přieditoval. Každopádně...
Tommywise: myslel jsem instalaci samotný hry, ale to je stejně fuk. Zřejmě je ta verze jaksi pošahaná, takže smůla.
Počkat, takže warez je na databázi košer? Co takhle přidávat odkaz na stažení přímo na stránku hry?
u toho patchu s mysi instalace probehla v pohode, ale ve hre se nic nezmenilo. U toho druheho patchu vubec instalace nejde, hlasi to tu chybu co jsem psal.
Máš legální kopii, nebo ne? Popř. udělal sis nějakej research na to, co si stáhnul, pokud si to stáhnul? Stáhnul si ten patch z věrohodnýho zdroje? More info, please.
Co to je? btw: nejde me ani ten patch na pouzivani mysi, ten normalne nainstaluju ale ve hre stale mys nejde pouzivat.
Nejde mne patch, po spusteni to hlasi chybu: No game requiring an update is installed on this computer. Nevite co s tim?
Pokud mám hodnotit pouze PC verzi, tak tam je to za body dolů díky katastrofální konverzi z PS2.
Neni to tak zly, ale timhle dilem ztratil resident svuj nadech, uz to neni to co to bylo,kdyby tam nebylo napsano jmeno hry tak bych vubec nerek ze se jedna o ni.