Já pořád doufám v hratelnou Adu v nějakém DLC. Ať už příběhové DLC, nebo nějaký raid mod.
žádnou z her z téhle série jsem ještě nikdy nehrál - ale když už mám tu ps4 - kvůli RDR 2 - který mi zabere ještě několik stovek hodin hraní (měsíc hraní a příběh zatím na 25 procentech) (a tohle asi jen na pár desítek) - tak jdu do toho - hned večer po práci si to zajdu koupit a prubnout - zkusím schválně hned tu hardcore obtížnost.
@Shoggot (28.01.2019 22:52): mě by zajímalo, jestli se jde do stanice vrátit (po setkání s Adou aniž by tam někdo chodil. Potkal jsem tam lickera, ale před jedním jsem poprvé utekl (je to on?) jsou tam noví zombíci, byli by tam, kdybych zabednil všechna okna? Mnoho jich oživlo, byli by tam, kdybych jim rozstřílel hlavu na totálku?

A taky by mě zajímalo jestli je fakt zamýšleno že po návratu na stanici nedostanete žádné ink ribbony, nebo jsem jen něco minul. Poslední jsem dostal po bossovi.

Ale tak, jedu to už na normal (opět za Leona).
Jsem rád, že jsem to rozehrál znovu na normal. Vážně si nedokážu představit běhat tam bez sejvu mezi lickery a tím otylým Kojakem.
To je taková báseň když se dostanete zpět do stanice po velmi těžké části a hra vám nevěnuje žádný ink ale na druhou stranu ji naplní novými nástrahami. Inu.. nemám na to nervy, jdu to rozehrát na normal za Claire. :D Nestěžuji si, ta obtížnost je fajn. Ale chce to hru asi znát minimálně jedním průchodem.
A to jste věděli, že pan X se objevil i ve trojce jako závěrečný boss, akorát byl zmutovanej s nemesis parazitem? :D
@SilentWolf (27.01.2019 20:17): Na hardcore už je to fakt o útěku a využívání nože na mrtvoláky, když je dostaneš na zem.
Mně se to opotřebovávání nože líbí, jak z gameplaye, tak i z toho pohledu, že by bylo divné se domnívat, že tolik ran nožem do kostě a tkání by nůž neztupilo/ulomilo špičku. Byť je to tedy kvuli gameplayi zrychlené.

Hunkův scenář je fakt dobrý, dal jsem to na 12 minut. Motivace to ještě snížit je.
Hardcore je fakt hardcore, bojuji s nutkáním to vzdát, a to jsem se dostal teprve k prvnímu bossovi.. :D protože vysolit 10 kulek zombíkovi do hlavy aby ho to stále nezabilo, zatímco to jsou mé poslední náboje a za rohem jsou další 3.. jediné dvě okna, které jsem nezabednil je super pocit, o to víc, když je vám odměnou za tohle počínání boss.
Se mi zdá, že ti zombíci jsou občas podivně odolní a ta hlava jim ustřelit prostě nejde :D že jsem to rozehrával na tu nejtěžší. :D
@Bodkin (27.01.2019 11:48): Ufff, já teď za Claire B vyšel konečně ven ze stanice a nečekal jsem, že Mr. X mě může pronásledovat i ven na ulici...nepříjemné ohlédnutí se za záda. Ano pak dál, když to docela hezky vzdává hold lokacím z originálu (basketbalové hřiště, vnitřek autobusu) jsem se nepřestal ohlížet.

Za mě je tam to hovado jednoznačné plus.
@Garret (27.01.2019 09:40): Mě přišlo, že v základu přidával napětí, ale jinak to docela šlo, anžto jsem měl dost munice na to si prorazit cestu. Teď v bokovce ale dost munice není a... trochu mě čílí.

@Shoggot (27.01.2019 10:31): Jo, včera jsem kvůli tomu ragequitnul, anžto se mi brutálně nedostává munice.

A ten mě taky vždycky zaskočí, a to mám trénink od Hives z Huntu.
@Bodkin (27.01.2019 01:29): Taky mám pocit, že na B je ještě hajzl. Líbí se mi, jak funguje v tandemu s lickery, které jinak většinou můžeš pomalu obejít, protože mají jen sluch.
Když ale utíkáš před X a vběhneš do místnosti s dvěma lickerama, je to mrzení.

A ten, kdo udělal ječící zvuk ženské zombie když vás spatří, by měl být bit duralovou tyčí. Málem jsem měl infarkt.
@Vynex (26.01.2019 17:07): taky hraju za Leona. Jako.... vždycky hraju za ženskou, pokud to jde, ale Leon je Leon. Škoda jen, že ho nemluví týpek že 4 :)

Ale nasrali mi, že když bojuju s nožem pomocí mezerníku, tak se nůž rozpadne. Na dodge bych to chápal, ale když sekám tlustoprda do jeho měkký prdele, tak by snad měl vydržet ne? :D
Tak jsem to projel za Claire a dost dobrý, nikdy jsem neměl pocit, že se můžu jen tak prostřílet (teda měl, ale když jsem to udělal, tak jsem pak následovně s jekotem běhal mezi enemákama s prázdnýma kvérama, takže všeho s mírou a hlavně rozumně). Ale je pravda, že se mi to zezačátku dost sekalo a nebyl jsem si jistý střelbou, protože se to sekalo a komíhalo kolem 30 FPS, protože se hra rozhodla, že si nastaví 4K rozlišení (a specielně pro Kwokyho, se vším na ultra/high my ani těch 8 giga na kartě nestačilo)

Jo a mrdat Lickery, toho sráče X i bosse, hlavně druhou a třetí fáze byla nainfarkt.

A jo, hra je imo lepší než RE VII, který jsem dohrál minulý víkend, takže ho mám v čerstvé paměti. Ale jen o ždibíček.
Sakra, ani se mi nechce jít spát. Ještě se mi o tom bude zdát.

Ten zmrd v kabátě je naprosto bobotlačný. Měl jsem z něj skoro infarkt.

Alespoň že ta Osmatřicítka po upgradu dokáže pálit .357, takže je naráz užitečná...
@Garret (25.01.2019 19:17): Jaj :/ jako, naštěstí ta policejní stanice není příliš daleko, ale chápu, taky bych byl v tomhle případě docela naštvanej. Ale jinak souhlas, v poslední době aby vyšla hra, která nemá problém, to je vzácnost.
@SimonEndt (25.01.2019 19:16): na policejní stanici mi Leon přestal chodit. asi nějaký problém se Steam overlay. musel jsem restarovat a jsem zpět na začátku. no ten hardcore riskovat nebudu... taky mi nejde zvedat hlasitost audia ve hře.
ty vole, to už je dvacet let, co jsem hrál dvojku... moje první hra na 2 CD a ve škole si klepali na čelo, jestli jsem se nezbláznil to hrát, že se z toho poseru. pravda, u pavouků v kanálech už mi to šlo do zatáčky. a musel jsem hrát s návodem ve Score. měl jsem ho před sebou, přičemž papír začal nepříjemně žloutnout z potu, co ze mě tekl. a taky se ze mě stal dolňák poté, co jsem viděl Claire slézat z motorky.

fcuk, I'm getting old
@Paul (25.01.2019 11:48): Ne. Ucpávat si inv bordelem na sejvování mi příjde jako pitomost. (Protože to mám rozehraný origo, tak vím že je to naprosto zbytečný, inků je víc než potřebuju a akorát přidávají clutter)

@Vynex (25.01.2019 11:52): Za první postavu co si vybereš hraješ většinu hry a za tu druhou pak dáš dotatečný kousek ( a pak je tam i třetí a čtvrtá...), a každý průchod za každou postavu se nějako liší, dialogy a rozmístěním některých itemů a vybavení, ale to je jen můj odhad, neprojel jsem každou stranu 10x, abych mohl jmenovat každý rozdíl. Na to je moc brzo.

@Malignus (25.01.2019 11:54): To imo ještě nikdo pořádně neví, ale příjde mi to jako kravina, RE4 nemá přece ani volbu obtížnosti.
Můžu se zeptat, jak je to s dostupností obsahu na různých obtížnostech? Ze zkušenosti s RE4 vím, že na Normal je dostupný veškerý obsah, zatímco na easy jsou některé lokace a úkoly vynechány.
A co se týče těch kampaní jak to vůbec vlastně je ? Dvojku jsem nikdy nehrál a čekám na pošťáka až mi to dneska doručí a začnu asi za Leona, ale Claire má úplně stejný příběh a průběh kampaní jak Leon nebo to mé jiné levely a lokace ?