Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

République

République Remastered

19.12.2013
22.10.2014
26.02.2015
22.03.2016
kompatibilní
60
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hlavní hrdinkou je Hope, mladá dívka žijící ve skrytém totalitním státě. Jednoho dne se ji podaří ukrást mobilní telefon, kterým kontaktuje přímo hráče s prosbou o pomoc. Vy tuto prosbu samozřejmě vyslyšíte. Podaří se vám hacknout hlavní počítačový systém a s ním i všechny kamery. Můžete tak Hope navádět správnou cestou a dopomoct jí k útěku z tohoto pekla.

Předlohou hry je kniha 1984 od George Orwella. Jedná se o pětidílnou steath adventuru, plně využívající engine Unity 5. Hráč se nabourává do systému, sleduje hrdinku pomocí kamer, odemyká jí dveře, ukazuje kam se schovat a pomáhá jí bezpečně projít kolem stráží a nástrah.

Současně vychází i Deluxe edice, která obsahuje kromě všech pěti častí navíc také originální soundtrack, více než hodinu dlouhé video making of a dva prototypy hry - Human Condition (2012) a Vertical Slice (2013).


Poslední diskuzní příspěvek

Dal jsem tomu hodinu a půl a není to špatný, ale bohužel ten gameplay je na můj vkus příliš pasivní a zároveň simplistic, takže mě to tolik nechytlo a neláká mě pokračovat...škoda. Nějakej ten potenciál tu je.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.