Žádná Neo-Eifelovka? Zklamaní :/ jinak to nakonec nebylo tak špatné...
Mě se OST líbí moc, už ta skladba v menu, v cutscénách, ty divný glitche při soubojích, super fůze elektroniky a orchestry.
@Shoggot (24.11.2013 23:06): Mě taky ne, ale OST jsem sehnal a několikrát poslechnul, i teď si ho občas pustím. Nic, co bych si pouštěl při cestě do školy, ale občas se to k práci hodí. Fakt bych rád slyšel podobné věci v daném žánru. Moc jich neznám.
@Paul (24.11.2013 20:18): no nevím jaké audio, ale OST je docela dost slabý...a je to škoda, tady se mohli dosti vyřádit.

btw kolem půlky se to už dá, sice pořád to samé dokola, ale dohrát to půjde
Tak už se to stahuje, za 400 steam verze, snad to za to bude stát...těším se už kvůli tomu evropskýmu cyberpunk vizuálu a soundtracku.
@Say (10.11.2013 15:46): příběh nula, dialogy taktéž, hl. postava nudná, jediné super je vlastně, jak se ji pohupují obě půlky při chůzi, jinak to spadá do standartního kliše s ženou jako hl. hrdinkou...
@Fg (10.11.2013 15:32): Příběh? Dialogy? Pointa? Pěkná hlavní postava? Nic? Když se nebudeš zaměřovat jen na souboje, tak tě začnou bavit i ty... A podle toho co píšeš, málo kombinuješ schopnosti. Chce to věnovat trochu úsilí i tam ;)
A bude hůř...čím dál budeš, souboje budou zdlouhavější a zdlouhavější, o bossfightech nemluvě.
fight systém je dosti tragický, holt kopírovat batmana, znamená kopírovat a ještě dost špatně...zatím pěkná nuda, jediné fajn je prostředí
@Shoggot (20.08.2013 16:56): To je výrazná sleva na to, jak krátce je hra venku, nicméně mohl Capcom taky udělat nějakou limitku, aby mě víc motivoval, takhle klidně počkám až to bude za 199 jak Dark Void nebo Guerrilla na PS3 letos (PC pak skoro zadarmo), já mám čas. .D
@Say (23.07.2013 22:52): Příběh je takový, jak ho podáš. A zde je dost nevyužitého potenciálu, který by se dal vytěžit právě herním vyprávěním. Každopádně i tak se mi ten příběh líbil, je tím nejlepší na Remember Me. Moje výtka je v samotném faktu, že je vyprávěn jenom filmově a přitom má jít o hru. Klidně by to mohl být beze změn film bez (v tomhle případě) příběhu překážející herní výplně.
@Shoggot (18.06.2013 17:29): Vzpomínky remixuješ celkem 4x. Po stránce story-tellingu je závěr výborný. Jen s tou akcí to zbytečně moc tlačí na pilu. Ale ne nijak zásadně. FPSky jsou na tom zpravidla o dost hůř.
@Say (18.06.2013 16:29): Protože jsem teprve ve čtvrté kapitole, grafika je docela fajn, potenciál to docela i má, hudba je slušná a to s přetáčením vzpomínek je celkem hezké. Až to dohraju, můžu svoje hodnocení změnit, tohle je prozatím.

@Bodkin (18.06.2013 16:42): Meh, tohle není taková demenťárna jako Painkiller. Painkiller je debilní, tohle je s přimhouřením oka lehce nadprůměrné. S tím teda ale, že pokud se budu nudit jak v prvních 4 kapitolách a nerozjede se kolotoč upravování vzpomínek, tak to půjde dolů.
@Say (16.06.2013 01:26): To sice jo, ale u PC nemusí dotyčný investor cpát miliardy navíc do vývoje HW, PC je v tomhle soběstačné. Že jde o menší trh, to není až tak důležité, navíc PC trh roste, konzolový se zmenšuje.