@Chuck (17.01.2014 20:40): Mě to taky trvalo tak těch 15 minut, ale při druhém hraní to imo za 5-7 minut zvládnu. Většinou jsem musel opakovat kvůli tomu, že se poprvé těžko hádá QTE. To dokáže být hodně otravné, uznávám.
Koukat na YT se mi nechce, ale obvykle v těch bossfightech jde o používání správnejch speciálních schopností ve správnej čas a trefování finishovacích QTE. Pokud se ti tohle nedaří, určitý fáze souboje se prostě donekonečna opakujou, dokud to netrefíš. Proto se to může celkem protáhnout.
Nebo to dělá blbě i ten člověk na YT...občas jsou to hrozný jelita.
@USER47 (17.01.2014 20:36): Já byl právě takřka donucený se na YT podívat, jelikož se mi ten souboj zdál neuvěřitelně dlouhý, takže moje první myšlenka byla, že dělám něco špatně. Nedělal.
Nějakej čas to zabere, ale těžký to není. V těch bossfightech vždycky trochu trvá, než přijdeš na to, co po tobě hra chce...navíc musíš opakovat určitý sekce, když poděláš finishovací QTE. Na YT jsem nekoukal, ale asi by to šlo udělat i rychleji než za 15 minut.
Už si to moc nepamatuju, ale myslím, že pravoklik či nějaká podobně očividná věc.
Jakými klávesami se využije structural weakness? Před pár dny jsem to pákrát použil a teď si nemůžu vzpomenout jak. Rád bych si ještě pohrál s tím robotem a ve finální fázi jeho eliminace to potřebuju. Sice do té jeho slabiny můžu šít spammerem, ale to je dost zdlouhavé a s minimálním účinkem.
Jsem rád, že jsem tu hru za těch pár peněz poznal. Prostředí je určitě zajímavé, atmosféra vcelku fajn, ovšem v momentě, kdy přijdou rubačky, se dostaví "ach jo!" a ten pocit se mě drží víc a víc. Tak snad třeba někdy...
Tohle ve skutečnosti ani není spoiler, jakkoli to tak může znít...:)
Ty souboje jsou čím dál natahovanější a tím i o dost nezáživnější, takže mě to baví čím dál méně.
@Chuck (08.01.2014 17:07): Ono až do konce hry budeš dostávat ty speciální komba, takže svým způsobem se ti furt odkrývají nové způsoby kombinace... Jinak nevím, co myslíš tou klinikou.
@Say (08.01.2014 16:18): Jo, to mám, akorát je to prostě nezvyk a s tím spojená menší hbitost a načasování úderů. Ale poté, co jsem porazil toho minibosse a jeho čeládku, už je to o dost lepší. Zato ovšem absolutně nemůžu pochopit ten proces na té klinice. Točím myší, jak "vařila myšička kašičku" a jakmile dojdu na konec, kde leží ta holka, vyzve mě to "postupujte dál". Ale co je tím myšleno, to z toho nepoznám.
Musím říct, že zkušenost s podobně laděnými boji (např. Batman apod.) mi tady citelně chybí a o to jsou ty boje vleklejší.
@Paul (23.12.2013 12:47): Je to individualni zalezitost. Casto staci jim napsat. Valna vetsina lidi porad chce tu krabicku, zvlast kdyz je za ty prachy. A postovny je donuti vzit k tomu jeste neco :D
Surtep prodává jen krabice, takže by bylo nutný platit i poštovný, co ?
Kdyby mohli prodávat jen klíč, bylo by to lepší obviously.