Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ready Or Not

Nehotová verze
18.12.2021
71
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ready or Not je duchovním pokračování herní série SWAT. Hra je zasazena do moderní verze USA, kde vypukl chaos způsobený prohlubováním rozdílu mezi bohatými a chudými. Hráč se z pohledu první osoby vžije do role člena protiteroristické jednotky, jehož cílem je zneškodňování nepřátel a zachraňování rukojmí. Důraz je zejména kladen na taktické překonávání různých typů překážek, což také vede k rozsáhlým možnostem ovládání (například pomocí kolečka myši hráč reguluje rychlost pohybu postavy apod.) Autentičnost hry se vztahuje také k pancéřování výzbroje týmu, které je zpracováné tak, aby simulovalo přesnou úroveň balistické ochrany. Ve hře nechybí ani autentická reakce těla na zásah, realistický inventář či nepředvídatelné chování civilistů.

Podobně jako ve čtvrtém dílu SWAT, tak i zde nejsou mise při opakovaném hraní stejné a obsahují náhodně generované prvky v podobě jinak umístěných různorodých pastí, nepřátel či rukojmí. Hráč si navíc před každou misí může dle libosti vyzbrojit zbraněmi s gumovými projektily, oslepujícími granáty, balistickými štíty, beranidlem a dalším podobným vybavením. Ostatní členové týmu jsou ovládáni umělou inteligencí nebo v online kooperaci dalšími až 7 hráči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.