@Viktor: díky za tip! Konečně jsem ji našel, hra mého dětství. Snové devadesátky, peněz málo, maringotky s herními automaty za korunky na poutích, a tam mimo jiné, Raptor. :) Budu si muset oživit vzpomínky!
@Kwoky (30.12.2019 23:03): Vlastne som to posral, myslel som minigun+ground missiles, Twinlaser je kombo s tým autotarget laserom, človek to 3-4 roky nehrá a potom napíše do diskusie také hlúposti, ACH.... Dont talk to me about life.
@Kwoky (29.12.2019 22:41): Takže už si v podstate v stázovom režime = dokupovať 5 external shieldov a Twinlaser+Ground Missiles (plus tie always equipped weapons ako tá plasma (tá taká modrá pomalá nie ten kanón) a pod, tuším nejaké missilky sú tam, ešte, už som to dlho nehral).
@mazar1234 (29.12.2019 17:09): K minigunu jsem se dostal asi po hodině tvrdé dřiny a pak jsem projel několik levelů v řadě za sebou jako nůž máslem. Pak to začalo váznout, ale double laser zase převážil misky vah na mou stranu :) Zbývá mi už jen 5 levelů.
@Kwoky (29.12.2019 12:53): Ináč najlepšie, hrať to rovno na HARD, lebo získavaš viac money (byť nie každý level prejdeš na prvý pokus), ale výsledok je, že si kúpiš Minigun minimálne o level skôr ak nie o 2 levely, a ono je to tuším 5 level, kde je zrovna Boss, ktorý je s minigunom hračka a bez neho dosť opruz.
Fíha, už druhý boss mi dává zabrat. Asi je to trochu těžší, než si to pamatuju :)