Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Railway Empire

Railway Empire: Nintendo Switch Edition

26.01.2018
30.01.2018
19.06.2020
kompatibilní
75
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jeden z mnoha nepřímých pokračovatelů slavné série Railroad/Transport Tycoon. Hra v moderním grafickém grafickém kabátě v sobě kombinuje prvky strategie, dopravního simulátoru a také manažeru. Čistě single-playerová hra přináší několik zajímavých prvků, jako jsou investice do vynálezů a nových technologií, různý boj s konkurencí, kterou mohou být maximálně tři oponenti, pokročilejší možnosti investic do rozvoje měst včetně okolí s továrnami a různými zdroji surovin a nakonec také obchodování.

Hrát lze ve dvou režimech, arkádovém a realisticky pojatém. Hlavní kampaň čítá na 5 kapitol a odehrává se na severoamerickém kontinentu v období počátku budování železnice, tedy kolem roku 1830 a končí s příchodem prvních dieselových strojů. Ve hře najdeme přes 40 typů parních lokomotiv a jednu dieselovou s množstvím přípojných vozů pro různé druhy nákladů. Vývojáři na hře neustále pracují a slibují kompletní mapu Severní Ameriky s generátorem náhodných map, pokročilou AI a křížením vlaků. Hra také plně podporuje modifikace skrze Steam Workshop.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.