Zítra nedojdu. Prodělal jsem celkem brutální úpal a vím jistě, že zítra se mi nebude chtít vůbec nic.
Já taky přijdu, pokud ovšem bouřky nebudou proti. Právě tu jedna bouří.
@Kunick (30.05.2019 10:52): to bych nevydrzela :) radsi si zabalim co nejdriv, aspon pak budu mit cas na to si vzpomenout, jestli jsem na neco nezapomnela :D uz ted mam pocit ze jsem nekomu neco slibila ze vezmu ale nevim co to bylo.
Já dnes nič, kvíz mě zabaví asi až do noci. :& Anebo nasadím turbo a budu hotov už o půl osmé, stát se může všechno. :D
Ty brďo, já předpokládal, že nikdo nepřijde a ono to vypadá na největší účast za posledních deset let. No tak to já na vás teda taky pár raket obětuji.
To vás ti germánci tak zajímají? Přijďte na osmou, hoďku si zastřílíme a pak máte ještě celé dvě třetiny před sebou.
Tvl ti chlapi fakt dneska mají naprosto nulově vyvinutý multitasking :O Sarno určitě upřednostní hru (jestli kvejka nebo jinou je ve hvězdách), pak jsem tu já, kwoky, prevít. Co takovej guláš, laurona, případně snad i mazar po letech? ^_^