@Steve (22.07.2019 11:40): Kdyby za tím byla ženská, tak by moje účast klesla skokově, ne postupně :)

@watchOut (22.07.2019 11:11): Nasdílím ti svoje poznámky s příkazy, které používám nejčastěji.
Je za tím snaha trochu ovládnout svůj volný čas.
Teď aktuálně to mám tak, že v pondělí hraju s bratrancem, úterý a pátek Sanctum, čtvrtek Quake a o víkendu jezdím k našim. Reálně tak mám volno na nějaké kutění jen ve středu a to je málo.
Samozřejmě já, ale potřeboval bych od tebe nějakou kuchařku. :-)
Copak se přihodilo? Utavil jsi grafickou kartu a RAMky, že už nedávají Quaka na plné detaily?
Myslím, že moje účast na DH čtvrtcích bude postupně klesat. Kdo všechno teď má přístup ke konzoli, kdybych nedorazil?
@Crash (15.07.2019 07:56): tož flaša je z poslední hry a tu jsem už nedokumentoval mno. Ale nemusíš sa bát, v hlavě aj deníčku to mám! A že ty ses furt nevyjádřil, co za flašku by to mělo být. Jestli to necháš na mě, možná to bude Don Papa, možná Božkov Peppermint. :D

Jinak všem vela vďaka za slova chvály! ^_^

@Garret (14.07.2019 22:08): o nic jiného mi s tím xichtem ani nešlo. <3
@HolyMeatball (14.07.2019 21:51): Tohle je pěkná práce. Pokud si vzpomínám minule už ta kompilačka byla taková hraniční, protože jak skoro neumíráš, tak si neměl záběry jinýh hráčů. Tady jsem měl pocit, že si chtěl dát prostor i ostatním, anebo ses aspoň snažil udělat si legraci i ze sebe. Takže gj. Ale smozřejmě sis neodpustil spoustu fragů na mě, že jo. :D
Já se dnes zúčastním jen na 35 %. Bude mezi vámi případně nějaký konzolista, který server odovládá?
Hehe, já už taky dobře blbnu. Vidím 4 příspěvky v diskuzi u QL, tak jsem si musel zkontrolovat kalendář, jestli není už čtvrtek... :-)
Tento čtvrtek vynechávám. Jedu na LANku a tam budu mít trochu jiné starosti :)