Ted to hraju je to celkem zábava, ale docela mi tam vadí chování chodců. Vy tam skáčete jak kreténi lítáte po zdi a oni jdou normálně v chůzi. A je toho víc. Ale jinak zatím solidní.
Dohráno, jen jsem nepochopil, odkus byl ustřižený ten začátek. Nějak mi tam nesedí do příběhu. Jen takový "tutorial"?
Ničení vrtulníků jsem dal úplně napoprvé :-)
Ale je pravda, že ve skákání už mám docela cvik.
Pomalinku se to začíná dostávat do stereotypu :-(
Vedlejší úkoly už mě tolik nebaví, ale i tak je to dobrá hra pod 70% určitě nepůjdu. Původně jsem chtěl dávat 60, pak 80, ale pomalu se to schyluje k té 70ce.
To fakt? Nějaké schopnosti tam chcou i 250 000 expů. Teď se mi zase kus z nich odemkl a ještě mi docela dost chybí, ale jsem teprve na začátku asi. Teď jsem po střechách ničil nějaké přístroje, abych nezaregistrovaly tu Danu.
Ale problémy už moc nemám, jen s těmi nestvůrami občas trochu, že je nesložím levou zadní jako vojáky. Zdá se mi totiž, že na začátku problémy nedělaly ani trochu a na dvě rány šly k zemi a nic mi neubraly ze života.
Já teda ty vedlejšáky nedělal snad vůbec, na všechno mi stačily expy z hlavní dějové linie.
Jo tak. Tak to bude masakr, to abych si vylepšil sprinty, skoky apod. :-)

No, a ještě to bude chtít trénink na těch běžeckých úkolech - všude jen stříbro a vteřina chybí na zlato, ale nechce se mi pro dva tácy expů tolik snažit :-)
Tohle ničení vrtulníků montana asi nemyslel. Je tam pak ke konci mise, kdy musíš zničit pár vrtulníků, než odletí a každý letí samozřejmě na jinou stranu, takže musíš máknout :-)
Radši jsemto dal do spoileru, ať nemáte kecy :D
Tak hra mě dost baví, dneska jsem u toho strávil 5 hodin (možná více) a kupodivu mi nejde jen o to ničení a násilí. I když i to si vychutnávám a neplnil jsem třeba žádné mise, ale jen tak ničil. Bohužel za to není tolik expů, jako je za vedlejší questy, tak jsem toho po půl hodině až hodině nechal a vrhl se na vedlejší questy.

A přestože by mě ani některé z nich tolik nebavily, tak jsem se na delší dobu úplně vykašlal na plnění hlavních questů a vrhl se jen na ty vedlejší. Hlavně kvůli těch expů, za které si můžu vylepšit ty staré a přidávat spoustu nových schopností. Takže opravdu plním a ničím, co to dá, abych měl postavu co nejvymakanější.

Těch schopností je tam tolik ty vole, jsem ani nečekal :-)
Skoro všechny, co se mi zatím zpřístupnily, tak jsem si koupil a už celkem nemám problém s těmi nestvůrami apod.

Jinak hra už není tolik těžká, sice je tam velký chaos, ale postavu už mám tak vyskillovanou, že je těžké ji vůbec zabít.

montana: ad ničení vrtulníků. Teď nevím, jestli myslím tu samou misi, jako jsi myslel ty? Šlo tam o ničení tanků, nějakého toho vrtulníku a malých létajících bestií, které mohly zaměřit tu tvou ségru (aspoň myslím, že to je ona) a vymbombardovat ten barák.
Ta mise se mi nezdála těžká, ale když se nějaká patrola nepřátel přiblížila k tomu baráku, tak se spustil časový limit 1 minuta. Myslím, že by to šlo udělat i tím, že by jen stačilo si pohlídat ten barák a jak by se přiblížili, tak je sundat. Já osobně jsem létal po městě a ničil je bokem. Dvakrát jsem se nestihl vrátit a zlikvidovat je v čase, když se přiblížily na místo, ale zase tak těžké se mi to moc nezdálo, když jsem se snažil. Ale možná myslím úplně jinou misi, protože ten vrtulník tam byl jen jeden a zbytek nebylo nutné ničit.
Karas: Trainer? No, podle toho se většino pozná kvalitní hra (resp. jak moc tě baví). Když už mě hra začíná nudit, tak se většinou nervnu a použiju trainer, ale pokud mě celou dobu bavila, tak i kdybych měl skončit v ústavu pro duševně choré, tak se snažím vztekám, ale dříve nebo později to zvládnu celý spocený s tím, že už hru nikdy znova hrát nebudu (pokaždé jsem se zmýlil a pokaždé jsem tu hru ještě několikrát dohrál a dokonce i bez problémů).

Jinak nevím, jak u ostatních. Ale mi se na začátku nelíbil ten chaos, ještě jsem neměl v krvi ovládání a jen jsem cosik mačkal a bezproblémově kosil všechno kolem mačkáním levého tlačítka. Navíc jsem měl na všechno předurčené zbraně (ty koule, řezáky apod.) a nemohl jsem si volit svůj vlastní styl. Přišlo mi to i po té chvilce stereotypní, o mačkání pravého, levého tlačítka a trhání všeho kolem + chaos způsobený tím, že jsem to ještě neuměl zrovna perfektně ovládat. Možná to pro mě nebylo vyloženě otřesné, ale zbytek hry se mi líbí více.

Co se vám nelíbilo na začátku? Mně naopak docela sednul, jak jsem byl největší master a jen kosil vše okolo :-)
Každopádně postupem ta hra ztrácí dech a přechází do stereotypu. A má taky jednoho z nejhorších závěrečných bossů ever, musel jsem použít trainer, protože jsem na to neměl nervy.
Na ty různý minihry po městě jsem taky okamžitě rezignoval.
Ničení na čas? :-(
To většinou nesnáším, ale snad mi do té doby přejde ovládání do krve. Ničení vrtulníků mě ale dost baví - sebrat si auto a třísknout to po něm :-) Jen když jsem byl třeba v parku mezi stromy, tak orientovat se jen podle červené ikonky a zaměřovat je "poslepu", není to nejlepší, takže jsem musel vypadnout mezi baráky.

Upgradů už mám celkem dost, jen si teď nejsem jistý, jestli dostávám expy, i když provokuju ty jednotky ve volném čase mimo misi, ale myslím, že jo (logicky by to tak mělo být). Ještě se ujistím.

Pak mám na mapě ještě nějaké značky, ale nemám šajnu, co to je :-) Ty nápovědné obrazovky jsem si pročítal jen ze startu, abych pochopil základy a ten zbytek už přeskakoval, tak se budu muset za tou hvězdičkou podívat a dalšími věcmi podívat.

Jinak těžké jsem myslel tak, že je těžký oproti dnešním hrám, které hraju na střední obtížnost se zavřenýma očima :-) A nejsem už moc zvyklý umírat a jet od posledního checkpointu, tady jsem měl už několikrát namále a místy to bylo docela chaotické. No, ale když říkáte, že bude hůř, tak se asi ještě dost ponervuju a zmodrají mi po dlouhé době klouby na ruce :-)
Tezky to bylo az pri niceni nekolika vrtulniku na cas, jinak se to dalo.
Jinak zacatek byl uplne otresnej a nemel tam co delat...
Ted je to ještě v pohodě, počkej až si koupíš další upgrady a nepřátel přibude. To bude teprve chaos
Ale zdá se mi to místy i trochu těžké. Sice jsem dal zatím vše na první pokus, ale u toho (pro někoho možná spoiler!!) ničení továrny a bojování s těmi zrůdami, mi dalo docela zabrat, zvlášť když jich tam bylo asi 10 a furt se množily. A když jsem chtěl sežrat vojáka, tak mě ty svině hned dobíhaly a musel jsem to někdy dělat v pořádné rychlosti - docela chaos - ale baví mě to :-)
Někdy je fajn být úchylný :-D
Jo, prostředek mě také začíná bavit, jen ten úplný začátek je takový zmatený. Postava si sama volila schopnosti a já jen musel ničit cíle a nebo si trošku "odskočit" a zmasakrovat pár civilistů.

A kupodivu to běhání po barácích v kombinaci s létáním je primitivně jednoduché na ovládání. Já si říkal, že s tím asi budu mít pořádné problémy, než se to naučím. Tak jsem nakonec rád, protože se mi to zdá, jako docela efektní cesta někdy.
pivo: je to kardinalni hovadina, ale sem si 100% jistej, ze si to vychutnas! :D
Tak jsem to zkusil. No, ovládání hned ze startu dost na pytel, jsem jen mačkal tlačítko a nějak je drtil, bylo to takové chaotické, ale v tutorialu jsem se seznámil s pár akcemi a myslím, že to ovládání mi přijde do krve. Grafika nic extra, ale taky nic za co by mě urazilo a srážel bych z hodnocení - uspokojivá. Animačky jak z klasických béčkových filmů - to mám rád. No zatím to vypadá na slušných 70%. Uvidíme, jak se to vyvine dál. Jen doufám, že se to nezvrhne do šíleného stereotypu, ale tak snad mě to ničení a masakrování několika způsoby jen tak hned ze startu neomrzí :-)
Ono to vyšlo i na pc??? Já myslel, že jen na PS...supr, další hra, co si chci zkusit! (nebýt DH, kdoví kdy bych na to přišel, pokud vůbec :) )
Právě jsem to dohrál a nějak nevim, je to asi nejlepší letošní hra, co jsem hrál. Žádná jiná mě letos ještě tak nebavila. Dal jsem to skoro na jeden zátah (skoro). A to mi to trvalo zhruba 12 hodin.

btw. Co máte všichni proti tomu konci na lodi?

Edit: Nevím jak s hodnocením, aby bylo jasno. Předtím jsem se nevyjádřil dostatečně.
Uff, tak sem to prave dohral... ten samotnej zaver na lodi je fakt hruza a hlavne kvuli nemu asi nakonec nedam osmicku.
Jinak me to dosti prijemne prekvapilo. Fakt bych se te hry ani klackem nedotkl, kdybych se me nenaskytla sance na vyhodnou koupi.
montana - ten úvod se dá, ale na konci hry, když už máš téměř všechny upgrady a obtížnost jde nahoru je to fakt zmatek a chaos. Měl jsem pak v určitejch situacích docela problémy kontrolovat Alexův pohyb.
Mno, tak to hraju asi od ctvrtka (patku? tezko rict :) a nejaky uvodni 2 hodiny me to teda tezce nebralo.
Uvodni pasaz je podle me hroznej a absolutne zbytecnej chaos. Reznicina to byla sice paradni, ale clovek se vubec nestihal orientovat a vlastne nevedel co dela... a to proste neni dobrej uvod hry.
I pak me to moc nechytlo a spis sem mel tendence to vypnout...

Ale ted po nejakych 6-8 hodinach hrani a spouste nabranych a vylepsenych schopnosti se od toho docela nemuzu odtrhnout :) Souboje sou sice porad neskutecne zmateny, ale maji takovou krasnou intenzivni atmosferu :) Dosti me taky prekvapilo, ze pribehovy mise jsou v ramci moznosti vcelku ruznorody... dokonce me bavi i ty mimo pribehovy kraviny, ktery se porad opakujou... proste jen abych nabral co nejvic EPcek :)
Co me ale vcelku vytaci je to neustaly podsouvani pitomyho pribehu, jako kdyby nekoho zajimal. Navic je Alex hrozne nesympaticka postava jak vzhledem, tak chovanim a vyjadrovanim...

Jinak ale moc fajne... rozhodne jsem od toho nic necekal a nikdy bych se k te hre nedostal, kdybych nemel prilezitost mit ji novou za tri kila :)
Já sem dohrál ten ultimátní začátek, pak jsem to vypl a nějak se mi to nechce znova zapínat :-). Možná je to tím, že teď mám lepší hry na hraní ale nevim, snad to někdy dohraju.
kluci jestli se vam todle libi tak pockejte si podobnou chujovinu: Postal 3 ;)
SW: Restaurant Empire :)

Stejně to moc rozvádíte. Jmenované filmy jsou hlavně pro lidi, kteří si libují v brutálnosti (a neříkejte, že ne). Stejně tak prototype sází hlavně hodně na brutalitu :). To je možná ten rozdíl, proč se to někomu líbí po celou dobu hraní a někdo (já :P) je po čase unuděn k smrti stereotypem.
Ještě by to chtělo protřidit podle toho co poslouchaj za muziku, co si oblíkaj, co jedí, jakou maj barvu vlasu...
Bych řekl, že tuto hru si užijí nejvíce lidé, kteří letí na filmy typu Saw 2+, Hory mají oči aspol. :)
DoomCZE: jn strasne me stve, ze sem normalni :D a chtel bych moc byti uchylem abych si mohl zahrat Prototýpka :D
HEX: a me to hrozne nesere :D jen si uvedomuju, kolik hracu je zvracenych a nema vkus:D
Ty rakety a torpéda sem po něm taky házel ale nepřišlo mi že by mu to nějak ubíralo... a když se spustí časovač tak je to tuplem na hovno :)