pestik: Při poslednim boji určitě nepotřebuješ devastor attacky. Taky mi to nešlo zkoušel jsem různě brát vrtulníky ze vzduchu, ale nakonec jsem ho dal úplně jednoduše tak že jsem z té letadlové lodi bral ty krámy co na ní jsou a házel je po něm a za chvíli ležel :)
U této hry si 90% zaslouží jedině ten úvod, kterej je naprosto brutální.
Jupí, hra pro mě. Fg, však počkej, tebe jednou nějaký mutant potrestá :-D

Tak já bych tomu možná dal i těch 90, pokud je to fajn brutalita.
tak to byl treba reprezentativni uzivatel z toho pramala:) dik za par strizlivych nazoru, ta brutalita premenovat se na divne veci a jen vrazdit vse okolo mi pride plitke a bezduche, to je tak hra pro piva :D
On Prototype není v zásadě zas tak špatný, ale skoro 9/10? Ani omylem. Největším plusem je jednoznačně volnost pohybu (nemálo to připomíná Spider-Mana 2 na PS2 [PC verze je úplně jiná hra]) a nadlidská síla (aka brutalita). Jinak příběh je plytký, reálie nesmyslné, grafika ubohá (vidět vedle sebe 1O klonů... no ehm, tohle není Star Wars), kvalitní videosekvence v současnosti střídají naprosto ubohé flashbacky, po 2-3 hodinách hraní se dostaví stereotyp (už není co objevovat) a určitě jsem na něco zapoměl :). Ale vesměs to baví, viděl bych to na kvalitních, ale přesto průměrných 7/10.
Mirus: uz od prvnich traileru mi bylo jasne, ze tohle bych ani za penize nehral, takova chujovina, tady de videt jak autamticke jsou dnes 8 ci 9/10 a jak si to kazdy dokaze zaplatit, zdejsi uzivatele jsou taky podplaceni :) neb spis hru zkratka hraji "fandove" kdybych to hral ja, koukal bych se na to kriticteji, ale nebudu hrat! :). To radej zkusim Bionic Commando ci provereny a dobry inFamous....
zatim to pro me nehodnotil, zadny "klasicky" uzivatel s kterymi se vice ci mene v hodnoceni a stylu stotoznuji....
Tož potřboval bych poradit. Co sou to ty devastator attacky a jak je můžu použít? Celou hru sem se bez nich obešel ale finální bitka mi dává zabrat :).
Popkec: 95 a 100 určitě ne :-) To mají u mě ty nejlepší hry z prostředí, které jsem doposud ve hrách nevídal a překvapily mě - staré dobré srdcovky. Jenže já hodnotím, jak mě hra baví - z kolika procent a moc mezi hrami třeba nevidím rozdíly v zábavě, takže dávám příliš stejná hodnocení, takže možná dám taky 80.
Kdo to hodnotil jako první!Reagoval Natelogan/první příspěvek!!kolik to bylo procent?
Tak třeba pro mě je 80% dost dobrý hodnocení a pro HEXe očividně také, takže pro tebe to může být tak 90-100% když to trochu přeženu :D
Popkec: Trošku jsi mě zmátl :-D Já to nejdříve chápal, že 80% si hra nezaslouží, až pak, že Hex dává přísnější hodnocení. Já hře dám asi 90 snad :-)
Taky si myslím že 80% je dost vysoké hodnocení, se podívej na HEXův profil, ten nedá kdejaké hovadině 80% (každý hodnotí jinak abych tak řek)
Ale já taky většinou v komentu napíšu fakta a dám subjektivní hodnocení. Ne kolik toho hra nabízí apod. jiné faktory, ale z kolika procent mě prostě bavila. Žádný průměr u mě neexistuje - klidně všechny hry někoho můžou bavit stejně - na 100%.

Ale to zabíjení musí být fakt super, už se nemůžu dočkat na to stylové zabíjení. Hry, kde se hodně zabíjí jsou fajn na odreagování, vybití a pobavení.
Tak 80% je dost dobrý hodnocení, nemůžu za to, že časopisy a web to maj hozený jinak.

Hra fakt není o ničem jiném než o zabíjení. Vedlejší mise nic moc a příběh taky jen do počtu, ale 20 hodin sem se tim bavit dokázal.
No já vám nevím, mě ten Prototype nijak zvlášť nezaujal. Jak koukám na ty videa tak mi to připadá jako GTA bez auta :-)
Hex má koment, kde je jasné nadšení, ale dává hře jenom 80%. Něco ti tam musel připadat méně dokonalé ne? Třeba atmosféra byla dobrá, ale ne nejlepší? Jinak docela fajn koment, aspoň mi potvrdil, proč se na hru těšit. Jako mě bavila Bloodrayne svým násilím, tak mě bude bavit i Prototype.
Fg- Správně, není nic nad to trochu si poubližovat a masochisticky se odreagovat a uvolnit :-D
No já se musím podívat na nějaké ty gameplay videa, ale mě se to určo bude líbit. Snad.
nehorazna hovadina...inFamous je 100x lepsi todle je tak ujete az to pekne neni...
Nejdříve sem si myslel že vidím něco z roku 85" O-o mno..vydržel sem to pár minut..vypl sem to.Spustil sem znovu a vydržel do konce.Co sem tu zahlídl nějaké první hodnocení,už je smazané,kdo to byl?Toto ale není hra za 999,- nebo jo?
Docela dobrá : )

To je krabička FarCry 2 v pozadí? : ) Jestli jí tam máš kvůli cpaní dvd do mechaniky, tak patch 1.03 drm včetně disc checku odstranil : )
Takže podle toho co píšeš, je to minimálně tak dobré, jak jsem si myslel :-)
Takze tak nechci moc spoilerovat ale:

Pripomina mi to desne takoveho rychleho Assasiena Creed akorat s lehcim ovladanim a 10 krat rychlejsi v pohybu i v boji atp.
Hraje se to podobne jako GTAčk,a což znamena ze mate velky mesto a chodite na jednotlive checpointy kde dostavate mise nebo challenge za event body. Ty vyuzijete za nauceni novych chvatu, dovednosti a ze jich je panecku :-)

Prvni mise je WTF :-D ale brzy pochopite o co slo....

Nelibi se mi typicky problem GTAcka a to je chaoticka doprava a civiliste kteri se vzdy respawnou v houfu a pak si jdou po svych...

Jinak zatim nemam co hre vytknout hraje se to dobre a ma velmi lehky ovladani takze v tomhle bude problem fakt nejmensi :-) Jen to chce prezit prvni misi a pak hura do hry... a btw. ma to pekny filmecky :-)
Tak už tu pak řekni nějaké dojmy, jak hra vypadá :-)
Docela by mě to zajímalo, protože tohle se mi zdá jako fakt drsná úchylárna a těšil jsem se na to. A hlavně řekni jaké je ovládání, protože mě se to zdá trochu složité. Tenhle typ her si vychutnávám vždy až při druhém hraní. Jinak jednodušší ovládání by potěšilo.
Vyrida: Jop, Prototype a Street fighter mi taky uvízli v mých očích :-)
Původně měla stát 60 euro, naštěstí se po vlně kritiky hodili do kupy a dali tam těch "příjemných" 50 euro. :-)
No stejně pak řekněte, jak si tahle původně šedesáti-eurová hra ze Steamu stojí :)
Ne chtěl jsem mít taky někde první hodnocení a rozpoutat tu FlameWar :-) Hru jsem jeste nehral ;-)