Pro Evolution Soccer 2018

PES 2018: Pro Evolution Soccer

12.09.2017
13.09.2017

Pro Evolution Soccer 2018 navazuje na předešlé díly své úspěšné série a přidává řadu novinek. Díky technologii "Real Capture" budete moci kontrolovat vaše hráče ještě víc než v předešlých dílech, což by mělo napomoci ke větší autenticitě během hraní. Největšími změnami prošly zejména animace hry a její nasvícení, které by měly vracet sérii zpět k jejím kořenům. Autoři během vývoje hry sesbírali na stadionech Camp Nou a Signal Iduna Park několik tisíc elementů, které by měly hru ještě více přiblížit realitě.

Ve hře jednoho hráče nebo v multiplayeru můžete hrát klasické zápasy 11 na 11 a nově v kooperativním módu i 2 na 2 nebo 3 na 3. Mód PES LEAGUE eSport je nyní plně integrován ve hře, díky čemuž můžete od letošního ročníku vstoupit do populárního eSportovního zápolení. Samozřejmostí jsou klasické zápasy, ať už ve hře jednoho nebo více hráčů, turnaje, ligy, poháry, mistrovství a v neposlední řadě i mód myClub. Hráči reagují více realisticky a potěší například i různé velikosti dresů, reálná tetování a účesy hráčů. Hlavní menu je kompletně nové a plynulejší.

Vyznáte se někdo v modingu? Zkouším to hrát a proti FIFA zajímavá změna. Hledám nějaké mod, ale vůbec nevim. Česká liga zdá se není. I když našel jsme nějakou fcb stránku, kde má být patch pro PS4. Jsem, ale asi debil, ale odkaz na stažení nikde nevidím. Četl jsem, že sobory pr PS4 jdou normálně na PC použít.

Když se obejdu bez Český ligy tak jsme našel dva mody Reddit Community Mega Pack 2018 a PTEPATCH 5.0. Co byste doporučili? Jaké jsou rozdíly. Celkem v tom tápu.