Já o téhle hře nikdy neslyšel, ale teď jsme s přítelkyní byli v Polsku a viděli tam na různých místech Huggy Wuggy plyšáky :D Tak jsme se divili, co to má proboha být... a teď jsme na to v ČR narazili taky, tak jsem trochu hledal na internetech a nestačím se divit... jakože je ta hra oblíbená u dětí? WTF? :D
@Schu (31.05.2022 20:25): jo, synovec měl takhle 5 poppy plyšáků vyskládaných vedle sebe na židli. Taky jsem nechápal. Docela mě děsí, co mu celé dny na tom youtube běží, že zná takové věci. Ale tak až vyroste, aspoň budu mít s kým sledovat horrory. :D
@Schu (31.05.2022 21:44): Myslím, že nemají a že to primárně děti nekupují :) Spousta hračkářů ani neví co prodává v těchto případech. Hry které zakládají hrůzu na roztomilé nevinnosti jsou králičí nora.
No tak už vím odkud pochází ten extrémně hnusný plyšák, kterého jsem zahlédla pověšeného u prodejců v Brněnské Myší díře. :D A já si říkala, kdo by tu zrůdu chtěl. :D
Se divím, že to takhle dlouho nikdo nepřidal. Od releasu jsem to viděl snad všude po FB a na YT padesát videí denně :D