@90210 (08.08.2015 12:32): Recenze SCORE:

Plusy: humorná atmosféra, pár vyloženě dobrých štípů, fajn tempo, slušný dabing, povedená stylizace, příběh

Mínusy: dost rutinní, chabá práce s inventářem, animace, lehké rébusy

Resumé: Ještě lepší hra, než jsme doufali

Hodnocení: 72%
@90210 (08.08.2015 12:32): Score má recenziu v čísle 251, ale keďže si ho nekupujem, neviem aké dostal hodnotenie. Level tuším Poldu 6 ani nerecenzoval. Inak sú dostupné iba recenzie z herných webov, napr.:

GamePark: 91% (hlasovanie čitateľov)
HerniMag: 80%
Gamefast: 80% (web už neexistuje, údaj z ofic. stránky hry)
CDR: 8/10
CzechGamer: 75%
Zing: 7/10
Sector: 7/10
BonusWeb: 60%
Konečne online distribúcia, že ich to napadlo! 439 Kč to je cca 16,5 € čo nie je až tak hrozné, ale...

Síce som šestku nehral, ale na základe recenzii a komentárov hráčov na webe som si urobil o hre obraz a pokiaľ chcú Zima Software zachovať tradíciu, ktorú začali už v 98-om prvým dielom, tak budú musieť ten adventúrny koncept posledného dielu sakra prekopať, inak budem žiadať tých 50 Kč späť :).
@ugraugra (07.08.2015 09:53): Ty za hru vlastne platíš 389 Kč, oni si rovno zaúčtovali 50 Kč za 7 diel. Pričom ten si aj tak budeš musieť zaplatiť celý, ale budeš si ho môcť kúpiť skôr a možno (možno!) sa ti dostane ďalších privilégií. :)
@ugraugra (07.08.2015 09:53): Já vážně uvažuji o tom, že až mi přijde výplata, tak si ke krabicovce pořídím ještě digitální verzi. Čistě z principu - když čtu všechny ty komentáře na různých torrent trackerech a podobných stránkách o tom, jací jsou vývojáři hamouni, že na jejich hru nelze udělat crack, tak se mi chce zvracet. Zima software je poslední českou softwarovou firmičkou "ze staré gardy" a byla by velká škoda, kdyby musela zavřít krám jen kvůli partičce dementů, kteří nechápou hodnotu peněz a nejsou štonc ocenit práci jiných.
Zakoupením online verze Poldy 6 přispějete 50 korun na vývoj sedmého pokračování a navíc dostanete šanci podílet se na jeho betatestu, navštívit studio, kde bude probíhat nahrávání dabingu a samozřejmě zahrát si nového Poldu dříve, než ostatní.
[neexistující příspěvek]: Nezávisláku, ty si nedáš povedať? Nielenže znepríjemňuješ životy na warfóru, ale musíš oxdovať s tými Polda kódmi aj tu!?

VAROVANIE PRE VŠETKÝCH UŽÍVATEĽOV! PODOBNE AKO Zx Atari, VARUJEM PRED ČLENOM bconike ALIAS aconike ALIAS nezavislak ALIAS ccloizak. JE TO PODVODNÍK! NEMÁ NA WARFÓRE DOBRÚ POVESŤ! DO OBCHODU S ŃIM SA PÚŠŤATE NA VLASTNÉ RIZIKO!
Nie je to vôbec zlé. Súčasné hodnotenie je samozrejme prehnané :) Hra ako taká nie je vôbec konkurencieschopná v porovnaní so zahraničnou tvorbou (a že to české hry vedia), ale oproti 5 dielu ide o výrazný posun nahor a funguje to aj ako adventúra (aj napriek ľahkej obtiažnosti) Možno keby to vyšlo pred rokmi, hodnotil by som aj výrazne pozitívnejšie, ale dnes to už českí vývojári vedia aj lepšie.
Neni ksakru nejaka digitalni distribuce? O cedecka, diskety nebo na cem to prodavaj, nestojim.
Ahoj lidi, prosím Vás smiluje se někdo a poskytne mi CD Key, když tak za něj i zaplatím!!! Žiji teď totiž v Austrálii a jelikož nejde koupit verze přes net, tak mám prostě smůlu a nemohu jinak, než žebrat někoho o CD Key :-( Opravdu nechci cd key nijak šířit dál nebo ho nějak zneužívat. Ověřit si mě můžete na FB Marek Four. Děkuji Marek
Polda 6 je nejnavštěvovanější hra za 30 dní. Dokonce je i na páté příčce v 7 dní a na Dnes je na druhé. Gratuluju :)
@Luďa (23.12.2014 14:44): Můžu slíbit, že ho použiji jen jednou, a ani nebudu dál šířit (stejně by ho pak mohl použít už jen jeden další člověk, ale to nechám na vlastníkovy).

Jinak já ani nemám jinou legální možnost jak si hru zahrát, protože mechaniku na kulaté diskety už roky nevlastním a digitálně se hra zatím koupit nedá.

No pokud by se přece jen někdo našel, může zaslat do DH pošty, bude mu patřit mé velké díky (A na oplátku pat třeba věnuji nějaký steam kód, až budu mít nějaký navíc).
A jak zaručuješ, že ho nebudeš šířit dál? :P Těžko ti ho někdo dá.
Byl by někdo tak hodný a podělil se o cd key, když má ty tři licence? :D
@KRoman47 (21.12.2014 12:21): Njn, tak po zkušenostech s pirátstvím u předchozích dílů byli skeptičtí a nevěřili. Ale prodává se to jak kuchařka Ládi Hrušky... Škoda, že nepřipravili nějakou digitální distribuci, ale za to asi může ta exkluzivita pro JRCčko...
@KRoman47 (21.12.2014 12:08): myslim, že nečekali takovej úspěch a hra je vyprodaná. Je to taky tím, že díky té prasácké ochraně, kterou tam nasadili a kterou ještě nikdo neprolomil, lidem došla trpělivost a koupili si origoš.

Jinak somráci se už chopili příležitosti a prodávají na aukru hru za vyšší cenu než v JRCčku :o)
Dá se to ještě někde sehnat? Šéf by si chtěl zahrát přes Vánoce, ale že to prý nikde v JRC nemají, ani v Olympii snad prý ne. Tak to je fakt úžasné podnikání, udělají hru, která se pak nedá nikde sehnat, tak doufám, že si pak budou stěžovat na prodeje.