Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Stejně nechápu, proč sem pořád chodí prudit ta trojice, kterým se hra evidentně nelíbí a snaží se všechny ostatní vehementně přesvědčit o své pravdě.
Já se těším a peníze jsem poslal, je to moje guilty pleasure. Nostalgie je holt svině :-D
Mohlo by to být fajn, když se poučí z minulých chyb. Malované pozadí se mi dost líbilo a hře to prospělo.
Tak uz je to skoro zaplaceny. Nostalgie je mrcha, no :)

Tak za rok a pul se fanousci muzou tesit :)
Pro nás fanoušky série co nadšeně a nostagicky očekáme cringefest, kterej byl už šestce je to ideální. Na filmy Trošky teda nekoukám, ale rád se mrknu na Hospodu nebo Červenýho trpaslíka, snad tam bude něco od obojího. :)
Asi bych si měl dát šestku znovu. Pamatuju si ji docela zábavnou. Ten teaser teda rozhodně zábavný nebyl, spíš to zní pěkně trapně. Ale oceňuju Petra Svobodu, že se pořád snaží, zvlášť když mu vydavatelé neustále podkopávají nohy.
@jones1240 (24.06.2020 17:50): My dva se na moc věcech neshodneme, ale tady a ted se stane zázrak a dám ti za pravdu. Pro je už šestka fekální hmota, vedle které vypadá průměrná pětka jako občan kane :) Jenom tahle ukázka smrdí od hlavy až k patě a je to jen další důkaz toho, že pan Tůma kývne na všechno :D
Prd News a Jarda Klátil, vždyť to říkám, to jsou Babovřesky. Achjo, už šestka byla průser s odpadním humorem a tohle...achjo. Kéž by vyměnili scénáristy

A grafický styl je fekál...

Hádám že většinu celebrit využijí ze šestky, achjo, takže to bude to samé
@Walome (24.06.2020 17:18): Prvních 10 vteřin a už se u toho tvářim jak kyby jsem chlastal ocet. Cringe jako hovado. Hnusný design postav, trapný pokus o humor a ještě do toho somrujou o prachy. Polda měl umřít s pětkou.
[přesunuto z komentářů]

Hru jsem dohrála před pár dny. A myslím že tento díl se jim moc povedl.

Pro: Určitě perfektní dabing.

Proti: Herní doba je krátká.
@jones1240 (02.08.2018 17:29): Vyjimečně s tebou souhlasím, jonesi. Prohlášení, že Polda 6 je jeden z nejlepších dílů série, je jedna z nevysvětlitělných záhad světa. Polda 6 má hnusnou grafiku, debilní scénář, jednoduché hádanky, a ten dabing....když jsem slyšel a viděl Obamu dabovánýho Mádlem, málem jsem se zalknul. Jediná pozitivní věc na tomto českém vředu je návrat Soboty a Lábuse.
@jones1240 (01.08.2018 00:48): mě by zajímalo, jaký myšlenkový proces předcházel tomu rozhodnutí jít do 6. dílu hry série, kterou "vseobecne moc nemusim, a nikdy jsem se u nej moc nezasmal." Jako... kvůli čemu něco takového hrát?
@musa (31.07.2018 21:35): Tenhle dil je opravdu velke dno, petka je taky spatna ale aspon se lehce snazi o neco vice. No a vnimani Adventur je diskutabilni, ja Poldu vseobecne moc nemusim, a nikdy jsem se u nej moc nezasmal.
Já hry dohrávám a co se týče znalosti her tak v některých kruzích určitě porážím spoustu uživatelů či například Weloumího, který je klasický konzument ale na tom není nič špatného :D Jen od takovýchto lidí se pak ta kritika nedá ani pozřít. Drolin je ale jiný případ, muž kvalitního vkusu a osobní hloubky !!! Drole děkuji za názor !!!
@Drolin (27.07.2018 13:13): a pak tvrdí o ostatních, že nemaj načteno <3 a celkově se tomu čtení moc nevěnuje, teď měl něco přečíst, měl na to 14 dní a vysral se na to. Prostě o tom jen kecá.
@Walome (27.07.2018 13:17): U komiksů a mangy je mi to také jasné, nakoupí jich tuny, přečte trochu, nebo se vyfotí jak je čte a sdílí na IG, a pak o nich dvakrát více času mluví i když často ne moc zajímavě.
@Walome (27.07.2018 13:08): :D

Ano. Co ho znám, tak dohrál asi jen deset her za tři roky, ale hraje si na největšího experta... Poldu 6 proletěl s návodem za dvě hodiny, a pak rozdává moudra.
Jak znám jonese, tak nevěřím, že to dohrál. On vždycky jen přečte první sešit něčeho, odehraje první level něčeho a pak rozdává rozumy.
Jo! A jones pohrdá buranským humorem, protože je intelektuálně na výši. Hlavně že tvůrci nemají put, to je nejpotstatnější :)
@ugraugra (27.07.2018 10:28): Hrál jsi ty od Telltale ? Ten humor je na úplně jiné úrovni. Polda 6 cílí na fanoušky Babovřesek a laciného vesnického humoru pro burany. Přičemž Sam and Max je čistá bizarnost plná docela nápaditých humorných scén.

Jolanda je vtipná v tom že je to reálný člověk co si neuvědomuje co říká, tvůrci Poldy 6 normálně píšou scénář a nemají put sebezáchovy na to aby to nevpustili do světa... a to je smutné.
@Blackhand47 (20.02.2017 14:16): Posel smrti by byl super, ale ten se obávám nedá očekávat. Licenci předpokládám teď vlastní němci, a kdyby jej chtěli vydat, tak by to asi musela být celá trilogie. A nevím, jestli by převáděli novější díly.
@MattRicks (20.02.2017 11:21): Jo, a u Poldovek celkem dost dobře vyřešili ovládání, potěší i možnost nakouknout do kompletního návodu pouhým gestem oddálení. Výkon dnešních ARMů zdaleka přesahuje konfigurace, na kterých tyto adventury běhaly, takže pro HW to není problém. A ovládá se to mnohem lépe než akční hry, na displeji mi prostě chybí ta hmatová odezva tlačítek, když je potřeba rychle reagovat. Často se člověk uťápne vedle a konec. Takové GTA, na mobilu/tabletu vypadá dobře, ale ovládat míření, běh a ostatní na virtuálním tlačítku...sice se dá připojit BT gamepad, ale spousta her ho nepodporuje, nebo se nedá nakonfigurovat. Adventury se naopak ovládání na displeji skvěle, místo ježdění kurzorem člověk prostě kliká na potřebná místa.
@ajne (20.02.2017 11:10): Přesně tak, adventury, které se ovládaly jen levým myšítkem se na větších tabletech hrají jedna báseň a navíc se v případě starších kousků hráč nemusí párat s nastavením, protože jsou optimalizované tak, aby bez potíží chodily. Sice už jich vyšlo docela dost, ale ještě bych na Androidu uvítal třeba The Longest Journey (iPad si kvůli tomu pořizovat nehodlám), Posla smrti nebo první Still Life.
Jedničku bych bral, už na to dobu čekám. Zkoušel jsem ji v DOSBoxu, ale chodila divně, a nechtělo se mi s tím babrat. A na desítkovém tabletu se tyto adventury hrají bezvadně.
@Blackhand47 (19.02.2017 22:40): Jedničku ať klidně vydají, minimálně u nás by si jí pár lidí určitě zahrálo a nějakou tu korunu by za ní tvůrci možná i dneska dostali. A u pětky bych navrhoval dát jí zadarmo a ještě dát do popisu hry omluvu hráčům a zdravotní varování, protože to je debilita nejtěžšího kalibru.
Na Google play už to taky pár týdnů je. A má stejnej obchodní model jako 2.,3. a 4. díl, to jest začátek zdarma a když se hra bude líbit, musíš si dokoupit zbytek.
Všimol som si, že Polda 6 na Greenlighte nakoniec uspel a bude tak prvým dielom série, čo sa pokúsi výraznejšie presadiť za hranicami Českej a Slovenskej Republiky. To som teda zvedavý :)