@ViRus (11.06.2013 10:40): Sakra, vždyť oni udělali z velice solidní tower defense hry takovouhle jetou střílečku!!! Jako já mám rád tower defense hry, kde ovládáš i nějakou postavu, která to sama kosí, ale tady jde tower defense hodně do pozadí.
Ve SCORE psali, že v rámci stomatologické kampaně bude Plants vs. Zombies k dispozici zdarma.
Tady jsou k dispozici kupony: http://www.stopzombiemouth.com/
Mimochodem, pěkná kampaň, pro fanoušky jsou tam i wallpapery, omalovánky apod.
A čistěte si zuby 2x denně ;-)
[neexistující příspěvek]: No ve win 7, na c ve složce Program Files (x86) je sice adresář PopCap GamesPlants vs. Zombies, ale v něm se exe soubor vůbec nenachází a to jsem to přeinstaloval 2x, jinak přesun do diskuze k hře....
Doc: ne, důkazem je fotodokumentace z DH srazu a Say, jakož i já, je fajn chlapík ;)

jako hrát tohle na iPadu ok, odreágovačka, ale trošku serióznosti, pánové

btw Angry Birds je podobná hovadinka...
Co vyvádíš Přemku, dyť je to pěkné číslo, vyšší než Bioshock 2 (:
To nic, ty má chundelatá ovečko. Jen jsem chtěl trochu zažertovat na tvůj účet kvůli tvému lkaní nad nenávistí k BF3.
pipboy: K tvému komentáři...Vždy při výběru kytiček do dalšího kola je na pravé straně ukázáno, které druhy zombie na tebe budou v tomto kole útočit. Tvá frustrace tak byla možná zbytečná :-)
Plants vs. Zombies. Říkám si, takovéto hry nehraju. Bude to blbost. Instaluji. Zapínám. Je to kravina. Hraju a hraju. Vypínám a dvě a půl hodiny v tahu. Říkám si, vždyť takové hry nehraju. Dvojklik. Plants vs. Zombies. Hraju, hraju...
Neskutečně návyková hra :-) Klikám a klikám a čas plyne a né a né se od ní odtrhnout. Velmi příjemné překvapení pro mě!
Má 5 kapitol. Každá kapitola má kolem 6ti kol.

Pak tři speciální mody - 20 her + 20 her + 11 her

A ještě Zenovou zahrádku. Takže tuna a tuna času.
Chci se zeptat kolik má ta hra kol. prosím odpovězte já jsem ve čtvrtom a koukal sem že nový kytky budou jen do konce pátého levelu ale to mi připadá málo lvlů.
jo pockat ja cet misto bobsled bloodshed :) Joo to je hodne husne nez clovek prijde na tu spravnou kytku :)
Uff, mam to. Nakonec to tak těžký nebylo. Měls pravdu, stačily ty správný kytky ;-)
Taky jsem si říkal, ale jakmile to už jednou dáš, není problém. Asi nepoužíváš ty správné kytičky:)
Ta pitomá Bobsled Bonanza je neudělatelná! Mám už úplně všechny minihry, puzzle, i survivora, ale tahle poslední minihra je peklo. Už jsem to zkoušel snad stokrát a nic :(
Přesunul jsem to protože mi přišlo, že to hodnotil/komentoval podle dema, ale asi jsem to jen špatně pochopil. :)
Hrál jsem demo a na poměry současných tower defence her mi to přišlo zpracováním celkem originální. Při hraní musí hráč před každým kolem pečlivě zvážit které druhy kytek využít.
No ono nejde o množství, ale o barvu :-) Když ti stačí ty obyčejné, tak si můžeš koupit tři denně a máš to za pár dní zaplněné :-)
Doporučuju kupovat každý den všechny tři a po vypěstování prodávat :-)
Wow, já tám mám zatím asi 4 kytky + nějáký ty ostatní :D. Budu muset hodně máknout abych jich měl tolik co ty
Haluzvě jsem se k této (nové) hře taky dostal. Pro zajímavost normálně si novou hru "odložim do poličky" a zahraji si ji "někdy" třebas za 3-4 roky. Kdežto tuto hru jen tak nenechám, už jsem v polovině .-)
Na www.bigfishgames.com je k dispozícii Plants vs. Zombies za parádnych 7 dolárov. A vôbec, všetky hry sú tam za 7 dolárov :)
Fakt mě sere, že tahle casual přiblblost, je věc co mě tenhle rok zatim chytla úplně nejvíc:)
Zen zahrada je dobrej nápad, ale moc jsem jí nezkoumal, jen co mi ukázal Šílenej Dave :-D Po investici do hnojiva jsem se na ní vybodnul, nasyslené peníze radši vrážím do vylepšení :-)
docela bych se rad staral o Zen garden, ale sbirat ty prachy ze zombaku se mi nece :)
Tohle je jedna z mala takovych placenych arkad, ktera mne uz od prvniho zahlednuti na steamu opravdu zaujala:). A jak tak koukam, tak ma od vas i vysoke hodnoceni:). Asi az bude cas, tak si ji take koupim.
Taky už mám dost, je tam sice pořád něco nového, ale už mi to nějak nestačí.
Jak mě to chytlo, tak mě to pustilo :-)
že? :) Mě už chybí jen survival módy, ale nutkání hrát to už celkem opadlo :)
Před dvěma dny jsem tuhle hříčku neznal. Včera mě nalákal obrázek a název. No a dnes už mám dohranou postupovku a asi polovinu miniher :-)
Taková kravinka a jak zabaví :-)