Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pinball FX3

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.09.2017 PCPS4XOne
12.12.2017 Switch
Vývojáři:
Zen Studios
Oficiální stránky:
http://www.pinballfx.com/
Po Pinball FX2 přichází pokračování Pinball FX3. Opět se jedná o simulátor fiktivních flipperových stolů. Většina stolů z Pinball FX2 bude převedena na Pinball FX3 s lehce upravenou grafikou. Nebudou chybět stoly s licencí Marvel, Star Wars a další, bohužel některé nedostaly licenci (např Plants vs. Zombies).

Hlavními novinkami jsou multiplayer, liga, která obsahuje několik divizi, dále oficiální turnaje, ale i možnost vytvoření svého vlastní turnaje. Další důležitou inovací je možnost hraní napříč platformami (PlayStation Network + Steam), (Xbox One + Windows 10 + Steam).

Se startem Pinball FX3 vychází nový balík stolů s názvem Universal Classics Pinball, kde najdeme známe filmové předělávky na flipper (E.T. The Extra-Terrestrial, Jaws, The Back to the Future trilogy).

9. října 2018 spojili Zen Studios své síly s firmou Wiliams, která vyrábí opravdové flippery. Zen Studio už převedlo několik z jejich stolů do digitální podoby, například Fish Tales, The Getaway: High Speed nebo Attack from Mars. Ve hře je možnost hrát jak originální zpracování stolů nebo kdykoliv během hry přepnout na vylepšenou a graficky upravenou variantu od Zen Studios.


Poslední diskuzní příspěvek

Docela chytlavé. Zatím hráno 90 minut v kuse. Budu hrát, dokud mě to bude bavit.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Herní výzva 2018
Kategorie: Sousedy si nevybereš (Hardcore verze)


Přiznejme si to narovinu. Pinball (podobně jako western) ve hrách tak moc často spatřit nemůžeme. Ale i zde platí jedno nepsané pravidlo. Ve většině případů jde vždycky o pořádné kousky, které si zaslouží přízeň lidí. A tohle by se prakticky dalo říct i o Pinball FX3.

Mnozí z vás si pravděpodobně budete pamatovat Pinball FX2, kde jste měli možnost si zahrát nespočet různorodých stolů, jež vždycky mohly nabídnout něco jiného. Prakticky se v každičkém případě jednalo o ryzí unikát. Ať už to bylo v případě stolů od Marvelu, vlastních stolů od Zen Studios, Star Wars stolů a mnohých dalších. A v případě Pinball FX3 prakticky platí úplně to samé.

Pokud bych to měl uvést na pravou míru, jde o vylepšenou verzi jeho předchůdce. Máte zde všechny staré stoly, které jsou ve vaší sbírce z původní hry, protože se vám automaticky přeportují, a k tomu tunu nových, aby vás dokázali zaujmout. Máte zde kupříkladu dobrodružstvím řeckého hrdinu Herkula, zápletku ze zábavního parku nebo řadu filmových stolů podle kultovních filmových sérií.

Ve zkratce se to dá shrnout následujícím způsobem. Tohle je pinballové nebe! Pokud máte rádi tento žánr her, pak je tento titul pro vás. Je jenom škoda, že za jednotlivé stoly si musíte připlatit nemalou sumu. A kromě toho zde také chybí dva skvělé stoly, co byly v původním Pinballu opravdu skvělé. Konkrétně jde o Plants vs. Zombies a Ms. Splosion Man, což je dvojice, za jejíž ztrátu moc rád nejsem. Na druhou stranu to chápu, protože autoři pravděpodobně ztratili práva na značku (a teoreticky za to může trochu i to, že chtěli dát prostor jiným, mnohem zajímavějším stolům). Ale tohle jsou pouze dvě malé výtky. Jinak můžu s klidným srdcem doporučit. Pokud vám tohle nestačí, pak věřte, že si užijete i různé bonusové materiály (modely, výzvy) a různé speciální turnaje.

Pro: Má to vše, co má správný pinball mít, Každý stůl je unikát, Bonusy

Proti: Stoly si musíte kupovat (nejsou zdarma)

+8