Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Letos pořízeno už sedm DLC k Pinball FX3, celkem již třicet jedna. Stolů odemčeno 91/99. Nepřehlednost způsobuje začlenění Universal stolů do Williams balíčku, přičemž tři stoly k Universalu tam jsou i zvlášť na konci hlavní nabídky.

Chybí mi tato DLC, Universal Classics Pinball - Williams Pinball: Universal Monsters Pack - Williams Pinball: Volume 4.

Oceňuji skutečnost, že se to postupně v těch slevách ocitlo a mohl jsem to tak zakoupit.

Edit: 12. 10. 2021 - Volume 4 koupeno za 77,- Kč, když mi jej nabídli z balíčku Williams Season 1 Bundle. Za necelé tři Eura. To jde. Všech šest Williams  Volume DLC tak obsahuje dohromady 19 stolů, což vychází na tři stoly u většiny balíčků, ale u jednoho jich byla čtveřice. Zamčenou mám už pouze tu pětici Universal stolů. Tzn. zkompletováno na 94/99 stolů. Osm zakoupených DLC v roce 2021, tomu říkám kulervoucí kšeft! Třicet dva vlastněných DLC k Pinball FX3.

Edit: 30. 11. 2021 - Stolů odemčeno 97/99. Již mi chybí jen Williams Pinball: Universal Monsters Pack. Ve slevě byl též, ale dost malé na to, abych jej vzal.
@Strady (22.09.2021 14:17): Volume 6 ve slevě. Tak to asi vezmu. Ale je neuvěřitelný, s jakou frekvencí letos na Steamu ty hry beru. Zrovna v pondělí další dvě, ale zlevněného DLCčka jsem si nevšiml :)
@PavelU (22.09.2021 13:41): To budeš mít těžký s kompletováním :D
Zen Studios se teď dost zasekli s Williams stoly, bohužel a teď zase připravují Pinball FX na nové generace.
Škoda šli strašně dolu, třeba nové FX je nakopne zpět.
Snad zlevní i ta DLC, co mi ještě chybí. Letos jsem na Steamu utratil už poměrně dost, ale beru fakt jen výrazně zlevněné hry.

Dle přehledu dosud vyšlých DLC k Pinball FX3 mi chybí asi ještě pět z nich: Nebýt tam seznam přání či v knihovně, nezjistím nic. Ale Williams Season 1 je nyní též se slevou, ale to už skoro celé mám, krom Volume 4. Ten by mě vyšel na 6,5 Euro.

Já chci souhrn dosud nevlastněných stolů za celkovou sumu zhruba 10 Euro v jednom balíčku. Takto to budu kompletovat dlouho :)
@Strady (03.08.2021 18:18): Letos koupeno už pět DLC k Pinball FX3, ale stále mi chybí 14 stolů. Williams Volume dodatků je celkem šest, ale stále mám odemčených pouze 10 stolů. Vlastním Williams Volume 1, 2 a 3.

Z DLC mi chybí už jen ty poslední tři Williams Volume a Universal Classcis. V nabídce mám nyní 85/99 odemčeno, ale identifikovat nově odemčené stoly je u některých DLC problematické.
Za dva roky jsem zkompletoval 79/99 stolů, ale už si to moc nekupuji. Volně dostupné jsou po nainstalování tedy jen dva stoly, to je dost málo. Hru by bylo možné dát do Herního nášupu, zvažuji to. Co se slev týče, i nových DLC, stále vychází, ale je to dost drahé i tak. A v jednom balíčku jsou nanejvýš tři stoly. Teď jich pár ve slevě je, chybí mi, ale nekoupil jsem je.
@PavelU (17.06.2020 18:35): No jasně o něm píší v komentáři k FX2 :)

Teď o Stay at home byly některé stoly zdarma, už si nepamatuji jaké ale bylo jich dost. Myslím, že tam bylo Bethesda a nějaké Star Wars. Fx2 existuje ale už se neprodává.
@Strady (17.06.2020 16:35): Ten klasickej Space Cadet. Hráno ještě na Win 7, ale to bylo zkopírováno z WinXP noťasu.

Jo, DLCčka, z jedné hlavní nabídky, a v každém DLC je strašně málo stolů. I v rámci Steam slev pěkná pálka. Ale hra super. A FX2 už ani neexistuje, to je ta trojka jen.
@PavelU (17.06.2020 14:27): jaký původní myslíš, FX2? Ten byl ve spolupráci s Mirosoftem. Co se týče kupování stolů, jsou to prostě dlcka. Zen Studio teď spolupracuje s firmou Epic, tak snad se nedají úplně na temnou stranu :)
Před rokem jsem to dost hrál. Mně se líbil i ten původní od Microsoftu, ale oni tu nejgeniálnější hru zrušili. Špatně fungovala, něco jako pořádná grafika a plná obrazovka, to nedokázali pochopit. Tato hra je splněnej sen, ale zase ten pochybnej platební model. Dodnes to tak nemám kompletní.
Docela chytlavé. Zatím hráno 90 minut v kuse. Budu hrát, dokud mě to bude bavit.
Tak a je to tady, rozhodl jsem se, že budu profesionální Pinball gamer. Vyhrál jsem dva turnaje o vánocích a připsal jsem si neuvěřitelných 10€!!