@PavelU (14.01.2017 02:19): 9h je podle mě trochu přehnané. Záleží na stylu hraní, ale třeba já měl Redemption za 5-6h dohraný a to patřím k těm pomalejším.
Na Supernatural si vzpomínám, to byl parádní kousek. Rusové pořád něco kutí, ale jednak se máloco dostane do anglické verze nebo aspoň na anglické weby a potom snad všechny delší projekty jsou založené na starých známých levelech, akorát pokaždé trochu jinak. Třeba Necrogenesys vypadá zajímavě, ale zase jsou to staré mapy.
Osm levelů? To nevím, ale docela lákavé :) Mám českou krabicovku, kde je i tenhle díl. Patchování na aktuální verzi ale asi bude problém.

Hraji teď základní Painkiller Black Edition 1.65, tam pár menších modů mám. Je to furt zábava.
@jvempire (13.01.2017 23:22): A to jsem si říkal, proč sis vybral zrovna Redemption. Tak ono to není sebemrskačství, ale herní výzva :))
Také dávám přednost hraní celých sérií. I když třeba nějaký díl totálně propadne, tak i tak si ho chci zahrát, abych viděl, co se od minula změnilo a v čem se nepovedl.
@Lukaskon (13.01.2017 23:11): Aha. Moc děkuji za vysvětlení. Hrál jsem Steam verzi, takže se všemi patchy. Hrál jsem to do herní výzvy, kterou plním s kolegou a ten vybal zrovna tohle :-) .Snad bude mít příště štastnější ruku. Jinak určitě mám do budoucna v plánu projet všechny díly, rád hraji série kompletně - taková posedlost.
@jvempire (komentář): Pokud tě základ bavil, zkusil bych radši jiný datadisk, nejlépe Battle out of Hell nebo Overdose. Zrovna Redemption je totální dno série. :)
Levelů bylo původně 6, ale v rámci patche přibyly 2 nové. Moc se o tom neví asi proto, že stažené verze budou bez patche.
To, že se ti v aréně spawne miliarda dementních potvor a vrhnou se na tebe, neznamená, že "AI není tupá, právěže se naučili tě obklíčit".
Tulareanus: nulová kámo, ale u tebe je umělý inteligence určitě hodně, možná bys mohl vypnout
Indian: každej má svůj názor, ale mě se tenhle díl zdál nejtěžší, protože mě vážně udupávali
Chuck: no každej je na něco jinýho
Já jsem teda hrál jen první díl a vydržel jsem to jen do prvního bosse. Nic proti odreagovávačkám, ale lítat po mapě jak splašená kráva s permanentně roztočenou vrtulí a kosit desítky protivníkl,...no já nevím no. :-/
reakce na komentář BlackGold: No právě o to jde, že jich jde na tebe třeba sto najednou a že to je těžký i na tu nejjednodušší obtížnost.
jo aha...Pandemonium je kvatropack všech zatim vydanejch datadisků, kromě tohohle =D Já si už říkal jak může mít daťák 11 GB =D
zoltan: ale já ho ještě nehrál, vím jen že máš 11 GB a je rozdělený na 3 DVD...krabicově určizě vyšel, jsem viděl obal na něj, no a ten steam, já nemám kreditku takže nevim jak by to šlo.
krist: Tak ho přidej :)

"já má koupený všechny painkillery ale tenhle v ČR neseženete, takže co se divíte"
To sice jó, ale viděl jsem ho na steamu i gamersgate. Vyšel on vůbec krabicově?
Jedna vec je pirátiť, druhá vec je trúbiť to do sveta a považovať za samozrejmosť. :)
Tak v 16ti by se to pirátění ještě dalo pochopit, když člověk nemá peníze a má obrovské nutkání si tu hru prostě za každou cenu zahrát. Taky si pamatuju na doby, kdy vycházelo GTA:SA a já byl zhruba ve stejném věku. Každopádně teď už si kupuju všechno originál a docela si zakládám na své sbírce, běda jak by jí někdo něco udělal :-)
kristmeister: nevim co si hrál za datadisk, ale zrovna tohle je fakt hrozný... měli zůstat jenom u módu
Bodkin: Aha, já si toho komentu nevšiml. Je to zajímavé, milovat jednu herní sérii a přitom si ji pro sebe ukrást...
No opravdu bys nemusel v komentáři vytrubovat jak si hru upirátil, doporučuju tu zmínku o isohuntu odstranit.
krist - Kdybys tu sérii miloval, tak bysis ten nový datadisk koupil, a ne "najel na isohunt"...:/
1) to bylo k jeho komentu
2) Jenže to nefunguje naopak, co? Proto se 2.0 nedočkáme. :-/
jen pro info aby nebyly zvědavé otázky: Já všem painkillerům dávám 100% protože tu sérii miluju =)