Outcast - Second Contact

Zdravim, chtel bych se optat, nechapu nektere ty itemy (bohuzel chybi in-game popis, manual k te humble verzi take neni :/). K cemu je treba ta THNDR-STP 33 (pod F8), vypada to jako naslapna mina, ale neni to mina, nebo treba to "zvlastni ovoce" co jsem vyziskal od toho Jana na pocatku. Diky
Dojmy zatím dobré a i když mě originál ve své době minul, tohle mě i jako neznalce chytlo hned od začátku. Je to teda dost clunky, hlavně co se pohybu postavy týče, má to do jisté míry zastaralé mechanismy - což je někdy zápor, ale v tomto případě většinou spíš klad. Tradičně se mi líbí, že mě hra nevodí za ručičku a má co do informací poměrně laxní quest log. Člověk musí zapnout občas mozek, což je gut. Hlavně ten design "po gothicovsku," ta specifická radost z objevování, kdy je na každém rohu je ukrytý nějaký poklad a není to jen loot v generických bednách. To je prostě super a jsem rád, že se tím některé pozdější hry (asi i ten Gothic) inspirovaly. Nedivím se, že to svého času byl takový hit. A ten grafický upgrade je úplně na pohodu, kouká se na to parádně.
@Paul (26.11.2017 21:26): Práve teraz som to dohral. 95%/74% = takže nič moc - 28 hodin celkem
Drobné bugy ako kĺzavý pohyb, prepady do textúr, chýbajúce titulky k rozhovoru ... tam sú, avšak vyšiel iba prvý patch, ale žiadny čo by ma vytočil
RADY:
Nie je tam šípečka = nepreklikávať rozhovory
Na tretej mape kúpiť všetky zbrane
Pazzle sú logické a tak sa nebáť viackrát čítať denník, otvárať mapu či zopakovať rozhovor.
Počkať možno na češtinu?
Nebáť sa používať featury, zostalo mi ich hafo, vraj tam je aj instantný teleport, ktorý som nepoužil.
Dúfam, že v patchy pridajú pri loade cieľ kam idem, pri hraní pochopíš.
Nejaké snímočky:
Ako jeden z bonusov môže byť, že záverečné titulky sú ,proklatě, krátke.