@Fritol (01.01.2023 11:33): Diky za zorganizovani. Chtel bych taky poukazat na to, ze jsou tu mozna taci, jako ja, kteri si diky teto akci hru koupili a maji rozehrano, byt nestihli. Takze mozna jeste na repre dosahneme. ;)
Všem děkujeme za účast. Sice jsme to nedotáhli na reprezentativní hodnocení, ale přibylo nám tu 7 hodnocení, takže to považujeme v rámci nultého kola za úspěch. Jsme taky rádi, že se vám hra líbila, neb přibyly vlastně jen pozitivní reakce. Připomínám taky, že si komentující u mě na profilu mohou vybrat nějaké steam klíče i zpětně.

A teď se můžeme přesunout k další hře (či hrám :).
@Charllize (01.12.2022 19:11): No já se úplně vybodl na Dark Realm. Říkal jsem si, zda toho nebudu v závěru litovat, ale nakonec to bylo v klidu. Oba závěrečné boss fighty jsem dal na druhý pokus a to ten poslední jsem napoprvé podělal jen kvůli nepozornosti.

@Jack_Dark (01.12.2022 18:58): Minimálně na Steamu to bude v zimních slevách někdy za tři týdny či kdy to začíná. Bývá tam většinou to samé co přes podzimní.
@Fritol (30.11.2022 19:46): Ta PS2 verze je výrazně lehčí, ale na pohodu to zase není. Soudím tedy podle PC, ale co jsem zkoušel tak to bylo stejné.

@Charllize (30.11.2022 19:41): Nevím jestli dnes někdo na PC řeší 60FPS, spíš 120 nebo víc. V okolí už spousta lidí měnila 120Hz monitor za rychlejší. Za mě zbytečnost, ale ten trend je spíš tam.
@Fritol (30.11.2022 19:46): Ja si pamatuju ze Onimusha nebyla hra o který bych řekl ze je lehká. Taky sem tam umíral a ne málo. Takže si myslím ze to nebude o neschopnosti ale proto ze to proste tu obtiznost má.
@Charllize (30.11.2022 19:41): Graficky to na X360 vypadá furt pěkně, s tím problém nemám, akorát teda hledat aktivní předměty na tom statickém pozadí někdo tehdá nedomyslel a snad to v remasteru opravili. No, zkusím asi tu PS2 verzi ještě, jestli to nebude přístupnější. Tohle je na mě totiž příliš frustrující, ač z toho zas nechci dělat "souls", ale holt casual no...
@Fritol (30.11.2022 19:05): Ja už si ji prd pamatuju. Jen si vybavim ze v ty době na crt televizi ta xbox verze vypadala lip a i lip běžela. Tusim ze měla 60hz podporu kterou ps2 verze neměla ( asi, úplně si nevybavim) a na crt TV ta plynulost byla hodně zřetelná. Dneska se to už asi moc neposoudí ake tenkrát bylo 60hz podpora u hry na konzolích stejny fenomén jako dneska má 60fps master race.
Ta Xbox verze nebyl dobrý nápad. :D Na tohle už asi nemám, to ovládání je otřesné a ty zelené duše to dělají zbytečně těžší. Příjde mi, že nemám šanci je absorbovat dřív, než nepřítel, když tam jsou najednou 4 třeba.
@jvempire (20.11.2022 10:52): Do půlky. Pak mi začaly docházet léčivé věci a nechtěla jsem si je moc plýtvat vzhledem k tomu, že jich je ve hře omezené množství. Navíc jsem v té době neměla vylepšené meče na maximum, tak jsem si říkala, že celé bych to asi nedala.
@tloucihlavouostul (25.06.2013 11:02): To mi přijde poněkud zvláštní - když v Rusku vychází 90 procent her s překladem i častým dabingem. A poté zde vydají, jen zde a v Číně/Japonsku, hru v angličtině? :)

@Phoenix (25.06.2013 11:04): I tak to je poměrně nepříjemné... když byla většina souborů na adv legends ještě na megauploadu, tak to šlo. Nyní již hledám každou alternativu.
@Drolin (25.06.2013 10:59): Některé hry jdou stáhnout jako jeden B1 archív, který otevře free B1 archiver.

Anglický dabing možná nedělali angličani/američani, případně nějací neprofesionálové. Ale jak říkáš, stačí.
Zábavnější než bych čekal. Jinak je pc verze i s anglickými titulky (hraji s čínskými znaky)?