Old Time Hockey

sportovní > hokej *
28.03.2017
V7 Entertainment
Old Time Hockey nás zavedie niekoľko rokov do minulosti, kde si zahráme arkádovú hokejovú hru podobnú starým hrám ako NHL'95, či Bret Hull Hockey. Hra sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia a je inšpirovaná i filmami ako Nakladačka (Slap Shot). Nečakajte tak žiadne prilby, ale naopak, čakajte obrovské fúzy pod nosom hráčov, afrá na hlavách, hráčov bez heliem, bitky, do ktorých sa môžu zapájať aj brankári a mnoho ďalších prvkov, ktoré charakterizujú toto hokejové obdobie.

V Old Time Hockey máte na výber 10 rôznych tímov, pričom zahrať si s nimi môžete nielen v rámci príbehového módu, ale i exhibície. Hra ponúka viacero schém ovládania - ak vám napríklad nevyhovuje klasické moderné, môžete si zvoliť pivné a k ovládaniu používať iba jednu ruku. Hra je k dispozícii na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Tuhle hru jsem hodne sledoval, protoze 70s beer league old time hockey a cela kultura kolem nej je presne to, co mam rad, viz. Slap Shot, ale…