Oh... Sir! The Hollywood Roast

31.05.2017
06.01.2018
18.01.2018
29.05.2018

Po úspěchu hry Oh... Sir! The Insult Simulator nám polské studio Vile Monarch přineslo pokračování, které nás tentokrát zavede do Hollywoodu.

Stejně jako v původní hře, i zde je vaším úkolem si vybrat svého urážeče a se svojí důmyslností sestavovat věty, které by mohli co nejvíc urazit, zesměšnit a ponížit vašeho soupeře. Tento díl je však okořeněn tím, že můžete hrát za známé osobnosti a urážet je v hollywoodském stylu. Můžete tak hrát za stařičkou Marilyn Monroe, mišmaš všech super hrdinů, westernového Harryho Pottera, hipsterského Nosferatu či senilního Gandalfa a mnoho dalších. Můžete si však vytvářet i svoje vlastní postavy a sdílet je na Steam Workshopu.

Stejně jako v původní hře můžete hrát sám, s kamarádem na jednom počítači nebo s lidmi přes internet. Hra obsahuje i vylepšený bodový systém, novou funkci comeback, kdy můžete větu dokončit speciální urážkou a dvojnásobnou velikost slovní zásoby oproti původní hře.