Oddworld: New 'n' Tasty!

Úžasné - nový a přesto ten starý Abe. Převedení těch památných krajin Paramonie a Scrabanie je naprosto úchvatné. Hodně si s tím vyhráli. Na druhou stranu na ten změněný pohyb jsem si zvykal hodně dlouho. Ale celkově fakt pecka.
Nejspíše se chystá velké odhalení HD Exodduse. Kdo je sleduje na FB, tak ví, že již postovali dva šifrované obrázky. Jeden zobrazuje víčko od piva čili jasný Soulstorm Brew, ten druhý zas braillovo písmo, což značí slepotu alá blind Mudokony :)
Zdar vsem,chtěl jsem se zeptat jestli se abes new tasty dá zakoupit na ps3 na blu-rey disc nebo jestli to jde jen přes ps store
@Fatality (11.08.2015 13:54): Díky za upozornění,beru na vědomí a až budu recenzovat další gamesku zkusím se polepšít.Předpokládám že bohatě stačí, když zvuky budou slaběji slyšitelné aby bylo možne v klídu rozumět mluvenému slovu.Jinak za tu výslovnost se omlouvám a uznávám že máš pravdu - stydim se : )
@kristmeister (05.06.2015 07:32): Já konečně koupil Oddboxx a odehraju Munch's Oddysee a Stranger's Wrath, dva moje velké resty. V létě snad bude v akci zase New'n'Tasty, teď už ho nechci kupovat, stejně bych ho nestihl odehrát.
Tak konečně dohráno i na PC...čas 4h 15m a 295 Mudokonů, fakt nevim, kde mi ty čtyři utekli :D Na to, že to bylo podruhé, jsem s časem spokojen, ale ještě je co zlepšovat. Chci to stáhnout pod 3 hodinky. Oddyseeho jsem zvládal za hodinu 45 minut, ale zde to bude oříšek, jelikož ten nový engine mi neumožňuje ty mé zkratky :D
Zdravím Vás.Potrebujem pradit ako na gamepade nastavím hovorene slovo:HELLO.......Všetky ostatné funkcie mi idú akurat toto nie.Vdaka.Gamepad mám Thrustmaster.
@kristmeister (04.04.2015 18:26): tak na co sem narazila to jsem prošla....snažila sem se nic nevynechat.....a jestli tam byl nějaký secret tak byl hodně dobře schovaný.....tak jako tak sem uražená a znova to hrát nebudu :D
poradíte mi prosím co mám dělat v této prekérní situaci? : odkaz nemůžu to přeskočit a ten můj mazlíček se kterým bych to přeskočila líže nalevo med :/ v dohledu nejsou ani žádné včely které bych na něj pustila.
@Laurona (23.03.2015 20:15): proběhneš kolem včel a na konci na plosince tam dáš ťapku. Zahraje se ti melodie, načež půjdeš zpět, vyjedeš výtahem nahoru. Přijdeš ke zvonům, prevtelis se do nich, oni ji automaticky zahrají a dveře se otevřou :)
Poradí prosím někdo jak rozezvoním zvony v tý rádoby amazonii? vím že mám sjet výtahem - proběhnout kolem včel a nechat si zahrát melodii ale nějak nevím co dál :/
nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem asi pětkrát skákal sem a tam až jsem ho zmátl a povedlo se, ale hebnul jsem tam asi 10x. Jinak tady jsou Slogové tupější, ale o to nebezpečnější. Nevíš kdy po tobě skočí a jsou kurva rychlí :D
@Fatality (18.03.2015 15:03): No jistě :) díky tomu, že Abe zničil RuptureFarms, tak potřebovali Glukkoni nový produkt, čímž se dostali do Necrumu, aby vykopali ty kosti předků. A nebýt toho, že si Abe uprdl na jeho promoci, tak by se o tom ani nedozvěděl :D

Na první ránu ano, ale ne na první kulku :) to schválně zkus. V paramonii v předposlední úrovni se můžeš se Sligem dostat až k sobě a zastřelit se ;) uvidíš, že nehebneš na první kulku :)
neřekl bych, právě že dvojka na jednotku navazuje přímo, to samé Munch na Exodduse.

A co se týče obtížnosti máš na výběr ze tří. Nejtěžší je klasik Abe, že zemře na první ránu. U lehké a střední máš jakoby zdraví, které si můžeš zobrazit. U střední je asi akorát těžší to, že se ti dobíjí pouze každou novou lokaci.

Mimochodem on i v původním Abe přežil asi tři kulky a ve dvojce pět nebo šest.
Když jsem nehrál starý díly, mohu skočit rovnou na tohle aniž bych o cokoli přišel?
Jak je to s tou obtížností? Viděl jsem videa, že Abe přežije salvu ze samopalu :( A ty zvuky mohly nechat původní, vůbec mi to nesedlo do ucha.
Jinak, jediný místo, které mi dělalo problémy, bylo když jsem ve Scrabanii musel nalákat včely na Eluma. Měl jsem totiž jen jednoho ptáka zdraví, takže mě sundali pokaždé na jedno žihadlo, ale nakonec jsem to vyřešil přesným skokem až dolů.
@Victor (18.03.2015 08:00): Jaktože to je na jinej čudl? Jinak na gamepadu je to dost na kosočtverec. Jedu na starou klasik klávesnici s gamespeakem na číslech a míření s myší.

Edit. Jako mě by to ani nevadilo, kdyby primární funkce mezerníku byl skok z místa a ne nahoru. Což znamená, že pokud stojím u jámy a nademnou je plošinka, tak Abe bude skákat hore.
Hej tak tohle mě rozsekalo :D jsem stál u dveří a čekal až se otevřou :D tak jsem mačkal ctrl a Abe hlášky jako no clue there, i don't know apod. a asi po osmé řekl: dej ten prst pryč :D :D :D :D

Jinak doufal jsem, že se vyřeší skákání a bohužel ne, ale už si začínám zvykat
super přeskočil sem to. musel sem pochopit ze musis skočit o setinu driv nebo pozdeji. jedno z toho. pixel hunting jumping like a mad muddokon.
ok už hraju na gamepadu a hra nemá chybu :) elum je super, ted budu utíkat před paramites :)