Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NOT A HERO

NOT A HERO: SUPER SNAZZY EDITION

77
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.05.2015 PC
02.02.2016 PS4
24.05.2016 XOne
02.08.2018 Switch
Vývojáři:
Roll7, MP2 Games (PC verze, PS4 verze, XOne verze)
Oficiální stránky:
https://www.devolverdigital.com/games/view…
Roku 2048 přišel z ještě vzdálenější budoucnosti fialový králík BunnyLord. Dokázal to prostřednictvím stroje času a nyní se účastní voleb do městského zastupitelstva, aby mohl po zamýšleném vítězství v nich zachránit celý svět před mimozemskou invazí, jež nastala během éry, ze které pochází. Hráč se ujímá skupiny antihrdinů, které BunnyLord najal za účelem boje proti zločinu, chtěje tak obyvatelstvo města přesvědčit o tom, že právě on je osobností hodnou postu starosty Londýna.

Pixel artový titul Not a Hero je sidescrollingová 2D akce, založená na divokých přestřelkách s pobíháním a krytím za překážkami. K dispozici je 9 hrdinů s rozdílnými bojovými styly, odpovídajícími vždy používané zbrani. Všechny mise mají několik vedlejších úkolů a děj plyne formou odpočtu dní - co mise, to jeden "volební" den z celkových 21, což jsou 3 týdny, během nichž postupně odstraníte trojici zločineckých gangů i s šéfy, což obyvatelstvo ocení hlasy pro BunnyLorda.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.