No More Heroes III

27.08.2021

Travis Touchdown se po letech dobrovolného exilu a událostech spin-offu Travis Strikes Again vrací do svého rodného města Santa Destroy, a jeho načasování nemůže být lepší. V městě totiž přistávají mimozemští agresoři, jejichž cílem není nic menšího než kompletní ovládnutí Země, k čemuž hodlají zneužít pozemšťanskou adoraci komiksových superhrdinů. To Travis samozřejmě nemůže nechat jen tak a popadá svou laserovou katanu s cílem propracovat se až na vrchol žebříčku nejlepších superhrdinů galaxie. Přece jen, co je pro Travise další žebříček k vyšplhání?

Třetí díl série No More Heroes slaví návrat k open-world pojetí prvního dílu. Na Travise tak čeká souostroví pěti ostrovů sousedících se Santa Destroy, mezi kterými se může přesouvat na sedadle své motorky. Cílem hry je porazit mimozemského despota FU a jeho devět poskoků, které Travis musí postupně vyzvat na souboj a sesadit je ze žebříčku galaktických superhrdinů. Před každým zápasem však musí nashromáždit dostatečnou částku peněz, které si může vydělat jednak hraním různých miniher, tak vedlejšími asasinačními misemi. V soubojích je opět klíčová Travisova laserová katana, kterou kromě řady nových komb doplňuje i multifunkční Death Glove z Travis Strikes Again. Samozřejmostí je možnost v průběhu hry upgradovat Travisovu výbavu a schopnosti.

Nechci psát koment, protože ztráta času, takže to shrnu tady, po čtyřech hodinách začal třetí díl být fakt zábavný, na úkor ale vážnějšího děje. JÁ DEBIL DOUFAL ŽE TEN DĚJ SE ROZJEDE KE KONCI, jenže vůůůbec! Suda po celou hru teasoval že si Travis potřebuje se svojí ženou promluvit a nakonci to úplně zahrabe jako kdyby se to nedělo, fakt, konec zesral celou hru, tak antiklimatický konec jsme v životě nezažil a i když mě to bavilo a chtěl jsem dát 75%, dávám ted 55%, protože to bylo fakt největší hovno v historii ukončení frančíz! JSI MRDKA SUDO 51! Fakt mi je to líto :(