Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

No More Heroes III

27.08.2021
11.10.2022
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Travis Touchdown se po letech dobrovolného exilu a událostech spin-offu Travis Strikes Again vrací do svého rodného města Santa Destroy, a jeho načasování nemůže být lepší. V městě totiž přistávají mimozemští agresoři, jejichž cílem není nic menšího než kompletní ovládnutí Země, k čemuž hodlají zneužít pozemšťanskou adoraci komiksových superhrdinů. To Travis samozřejmě nemůže nechat jen tak a popadá svou laserovou katanu s cílem propracovat se až na vrchol žebříčku nejlepších superhrdinů galaxie. Přece jen, co je pro Travise další žebříček k vyšplhání?

Třetí díl série No More Heroes slaví návrat k open-world pojetí prvního dílu. Na Travise tak čeká souostroví pěti ostrovů sousedících se Santa Destroy, mezi kterými se může přesouvat na sedadle své motorky. Cílem hry je porazit mimozemského despota FU a jeho devět poskoků, které Travis musí postupně vyzvat na souboj a sesadit je ze žebříčku galaktických superhrdinů. Před každým zápasem však musí nashromáždit dostatečnou částku peněz, které si může vydělat jednak hraním různých miniher, tak vedlejšími asasinačními misemi. V soubojích je opět klíčová Travisova laserová katana, kterou kromě řady nových komb doplňuje i multifunkční Death Glove z Travis Strikes Again. Samozřejmostí je možnost v průběhu hry upgradovat Travisovu výbavu a schopnosti.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.