Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Travis Strikes Again: No More Heroes

Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition

18.01.2019
17.10.2019
kompatibilní
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Travis Touchdown už má dost věčných bojů o pozici v mezinárodním žebříčku vrahů a stáhl se tudíž do exilu na samotu u lesa. Jeho izolaci ale přerušil Badman, otec Bad Girl, jedné z Travisových předchozích obětí, který se za smrt své dcery Travisovi hodlá pomstít. Během souboje jsou ale Travis a Badman vtaženi do démonické herní konzole Death Drive MK-II s šesti předinstalovanými hrami. Komu se jako prvnímu povede dohrát všech šest her, jednak může konzoli opustit, ale bude mu i splněno jedno přání...

Travis Strikes Again je spinoff akční série No More Heroes, kterým se série znovu připomíná po devíti letech neaktivity. Na rozdíl od prvních dvou her se ale jedná o izometrickou akci, podobnou například Furi. Hráč se opět ujímá vraha Travise Touchdowna vyzbrojeného laserovou katanou, na nějž tentokrát čeká šest úrovních stylizovaných do parodie různých videoherních žánrů, jako jsou například plošinovky, RPG či walking simulátory. Novinkou po stránce hratelnosti je taktéž systém Skill Chips, který hráči dovoluje vybavit se speciálními útoky, jako je například přivolání orbitálního laseru.

Hra nabízí i co-op pro dva hráče, v němž se druhý hráč ujímá Badmana a adventurní režim Travis Strikes Back, podobný klasickým vizuálním románům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.