Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NHL 99

EA Sports NHL ’99

EA Canada •  MBL Research (N64)
30.09.1998
01.10.1998
81
129 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

NHL 99 je osmou hrou ze série NHL, která jako vždy nabídla vylepšenou grafiku a animace hráčů. Po několika letech se znovu objevilo rozbitelné sklo.

Gameplay se také posunul kupředu, přibyly speciální pohyby hráčů jako Jágr, Fedorov a Selänne. Komentáře se stejně jako v minulé verzi ujali Jim Hughson a Darryl Reaugh.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Do dneška si pamatuju tu nádherně modrou instalaci a následně perfektní intro. Bylo mi deset, když jsem chodil hrát NHL 99 ke své milované matce do práce, kam to nainstaloval místní ajťák. Po ňákym čase jsem si tuhle osobní lahůdku dopřál i doma a když si tak vzpomenu byly to opravdu krásné chvíle. Když hráč dostal parádní hit a bez jediné emoce v tváři se skácel s nataženým úsměvem k zemi. Když jsem před zakončením udělal pár efektivních kliček, ale hlavně když jsem dal svůj první gól (do dneška si tu náhodnou žabičku pamatuju, jak letí přes ležícího golmana). Prostě NHL 99 pro mě zůstane nostalgická vzpomínka na stříbrném kotoučku.
+16
  • PC 100
Ten pocit, když jsem za Pittsburgh Penguins ještě s Jaromírem Jágrem vyhrál Stanley cup je nepopsatelný. jednoznačně nejlepší díl série

Pro: skvělá hratelnost, na tu dobu i grafika

Proti: stáří bývá někdy opravdu znát, ale nijak podstatně

-1 +2 −3
  • PC 70
NHL 99 je sračka. nevím, co se Vám na tom muže líbit. je to jen mezistupen mezi legendárními hokeji, jakými bylo NHL 98 a 2000 - do jeho nástupu to nikdo nehrál, jen já jsem párkrát zkusil demo, než jsem šel na autobus do školy, ale pořád se přesvědčoval o tom, že je to krok zpátky! stejnej krok udělalo AE v roce 2002 s HNL 03, které jakoby tomuhle z prdele vypadlo. omlouvám se za ty silnější výrazy, ale jinak to nešlo!

Pro: nic

Proti: všechno

-1 +5 −6
  • PC 90
Spolu s [dh-hra]nhl-2000[/dh-hra], [dh-hra]nhl-98[/dh-hra], NHL 2000 a NHL 93 nejlepsi hokejove rocniky, jake kdy byly na PC vytvoreny.
-2 +3 −5
  • PC 95
podle mě nejlepší NHL z celé série kam se na ni hrabe NHL 07, 08 a 09 na PC

Pro: snad všechno :D

Proti: asi nic

-7 +1 −8