@MickTheMage (18.07.2022 17:01): zrovna s tímhle jsem větší problém neměl, ale měl jsem zaplý ty enemy outlines (nevím jestli je třeba nepřidali patchem). Psíka jsem povolával do akce při perných chvilkách a většinou to pomohlo :) Jinak ten FoV je fakt otravně vysokej, všechno lehce odzoomovaný. Ale po pár hodinách jsem si zvykl.
@Paul (18.07.2022 08:27): Maly team, mala hra, ale co mna na nej stve, ze cez tu ohromnost (ktora k 40k patri, bez toho by to neslo) je trosku menej prehladna. Aspon ja som mal casto problem vidiet, kto a odkial na mna utoci :) A ked som to po vydani hral, doggo bol tiez pekne zabugovany, ale inak je to fajn hra.
@Paul (18.07.2022 08:27): Můžeš zkusit Space Hulk Deathwing, je to podobnej level kvality jako to co jsi teď hrál. Mne se to líbilo ale část zásluhy na tom má ze jsem hrál toho staryho Space Hulka z 95, takže to nemusí u tebe fungovat. Ale špinavej drsnej totální masakr to je na jedničku :)
PS: teď koukám ze už jsme se kdysi ve vláknu Deathwingu potkali, takže to je zřejmě bezpředmětné, ale tak když už sem to napsal..
@Gordon (18.07.2022 04:18): Tak ona ta hra je laciná :) Dělal jí dost malej tým a je tam cejtit takovej pocit ošuntělosti, ale k tomu světu to vcelku sedne. Space Marine jsem kdysi dávno zkoušel, Steam ukazuje 78 minut, ale pamatuju si že mě nechytl. Ten first person mi sedne víc. Darktide vypadá dobře, snad to bude plnohodnotný i sólo.
Nevíte někdo jak snížit FoV (field of view) ? Ten defaultní je absurdně vysokej (78 vertikálně, 110 horizontálně) a ačkoliv je v menu slider, tak tohle je nejnižší hodnota. Zkoušel jsem upravit ini soubor (potřeboval bych max tak 90 horizontálně), ale hra tu měnu nebere v potaz. Dost mě to irituje, všechno mi přijde jakoby odzoomovaný. Zvyknout si samozřejmě dá na ledaccos, ale raději bych to měl nižší.
Až na tohle a podivnou nemožnost změny rozlišení ve fullscreen režimu (je potřeba nejdřív hodit windowed, změnit, pak znovu fullscreen) jinak první dojmy dobrý, hlavně vizuál toho světa a atmosféra je hodně solidní, gunplay taky.
Gunplay zatím dobrý! Pokud bude každá mapa stejně nápaditá jako vlak, (druhá mapa) tak to bude super.
@FildasCZ (05.06.2021 15:25): Žádný první díl neexistuje. Nechápu, jak to chceš refundnout, když to budeš hrát delší čas.

A jestli chceš opravdu kvalitní střílečku z Warhammeru, tak si zahraj Space Marine nebo si počkej na Darktide.
První dojmy. Byt mám herní pc, tak se to místama seká, i když mám přes 100 fps. Dále ai nabíhají do rány. Mají naskryptováno kam jít pak se zastaví a střílí po mně, jako cože ? :D Hned v úvodce. Ok, tak potom už zase ne.

Jinak musím ocenit, že konečně hra, kde rány po střelné zbrani jsou vidět na těle, ale jen u mrtvol bez brnění xD !!! . U zabitého enemy ani škrábranec. A že je tam trochu té krve. Jinak hraju za ženu a ten dabing nic moc.

Grafika mi na epic příde místy, jak Fallout 3, nemohu si pomoci :D

Zatím je to takové slabší průměr. Nevím, co si o tom myslet.

Hraji na normal a ukazuje mi to, i kde je enemy.. To je moc.

Nábojů, že bych tím mohl krmit děti.
Jinak enememy se spawnují snad všude :D
- Proč musím čekat na sebrání zbraně, kde je loading ? :D

To ukazování má i svůj plus, že to ukazuje cíl.

Víte, jak mi to příjde, jako kdyby jsem si objednal pizzu a někdo Vám jí chrstnul do ksichtu. A pak opakovaně.

Jako asi na odreagování dobré, ale hledat v tom něco víc nemá smysl.

Chtělo by to hru z Universa Warhammer takovou, aby to nedopadlo přesně takhle.. Při dnešním výběru. To prostě nemá smysl.

Každopádně asi jim to vydělalo, když minulý rok vydali první díl, který dopadl tedy hůře.

Dám tomu asi šanci a pak to refunduji.
@bukrrCZ (02.06.2021 18:57): Už jsem koupil, ale ještě nepustil. U čeho konkrétně si myslíš, že není principiálně možné uhlazení? Ať vím, na co se připravit a nepadnu do pasti přehnaných očekávání.
@M.a.t.t. (01.06.2021 10:49): No průměr z recenzí má Biomutant lepší a hodnocení na Steamu též, takže nevím, kdes nabyl toho dojmu. :D S prodeji na tom Biomutant taky nebude špatně, poslední dny to byl na Steamu top seller, ale tak to ukáže čas ještě.

Za mě trochu zklamání oboje ve výsledku, ač u Hired Gun jsem to vzhledem k vydavateli a vývojářům tak trochu čekal. Až to dají do GP, tak to zkusím ale. Oboje.
@Gordon (05.05.2021 19:05): Moc dobře. Snad to šoupnou do Game passu. FPS moc nehraju, tak se mi to nechce kupovat, neb je dost velká šance, že mě to bavit nebude, ale teda láká mě to dost, rád bych zkusil.