NBA 2K21

Pokračování série basketbalových her NBA 2K od Visual Concepts Entertainment pro rok 2021, které opět vychází pod taktovkou vydavatele 2K Sports. Zároveň se jedná o přímého konkurenta série her NBA Live ze stáje her EA Sports.

Hra disponuje aktuálními soupiskami, dochází ke zlepšení grafické stránky hry, což je klasický herní standard podobně laděných her. Vývojáři nicméně zapracovali i na mechanikách samotných zápasů.

V nabídce jsou staré známé režimy MyTeam, MyCareer a MyLeague/MyGM. Online režimy jsou standardně podporované mikrotransakcemi. Systém je ale od loňského, v tomto ohledu kritizovaném, titulu notně upravený a levnější. Hra také disponuje příběhovým režimem v rámci hráčské kariéry kluka, který coby junior rozmýšlí, zda spíše nezkusí kariéru v NFL, ale nakonec se rozhodne pro NBA.

@Strady (09.06.2021 23:58): Jo pro mě by byl ideální nějaký mod, kdy bych musel postupně všechny pohyby a střelby vyzkoušet a dostal informaci kdy to použít. Takhle můžu hrát na rookie s pocitem, že akorát získám špatný návyky a nebo na normal s tím, že většinu hry koukám na trestný hody soupeře. Ale všechno je jinak perfektní, jak k tomu sportu nemám žádný vztah tak jsem si oblíbil wnba a nejvíc Seattle Storm v čele se Sue Bird... a potom teprve googlil o jaký tým a hráčku se vlastně jedná, jenom na základě toho, že se mi s ní hrálo dobře. Opravdu fajn.