@Strady (09.06.2021 23:58): Jo pro mě by byl ideální nějaký mod, kdy bych musel postupně všechny pohyby a střelby vyzkoušet a dostal informaci kdy to použít. Takhle můžu hrát na rookie s pocitem, že akorát získám špatný návyky a nebo na normal s tím, že většinu hry koukám na trestný hody soupeře. Ale všechno je jinak perfektní, jak k tomu sportu nemám žádný vztah tak jsem si oblíbil wnba a nejvíc Seattle Storm v čele se Sue Bird... a potom teprve googlil o jaký tým a hráčku se vlastně jedná, jenom na základě toho, že se mi s ní hrálo dobře. Opravdu fajn.
@Red (09.06.2021 22:42): Tak to odstranili. Normálně běžela reklama na Oculus rift před zápasem a nemohl jsi jí přeskočit :D Docela drzovka od 2K, dostali za to hrozný kartáč.

JJ, po dvou sezonách jsem si řekl, že jakžtakž to umím. Pořádný tutoriál nebyl ani 2012. Pro nováčka a člověka co extra nesleduje basket, to muže být dost odrazující.
@Strady (09.06.2021 19:19):  Nevím jak to bylo předtím ani jsem nezkoumal jestli to jde v menu nějak vypnout. Nejdřív je tam nějaké "TV" s reklamou moderátorské představení před zápasem, kde prostě můžeš dát po cca 2s continue a potom už je to v enginu hry, jsou tam představovací animace, ty jde také přeskočit "A" do "rozhozu" (nevím, jak se tomu říká:D). Prostě můžeš začít hrát do 5s. Nevyzkoušel jsem všechny mody, možná se to tam liší. Hrál jsem season, playoff, nba a wnba ale třeba ne MyTeam.

Musím uznat, že herně to působí všechno velmi dobře, jen mi to nepřijde moc inkluzivní pro nováčky.
@Red (09.06.2021 18:28): Mohu se zeptat? Zda zrušili reklamy o před zápasy, které nešly přeskočit.
Jinak NBA 2K série patří nejlepší simulaci sportu co existuje hrál jsem už roční 2012 a bylo to něco neuvěřitelného, pro člověk, který miluje bastek. V dalších ročnících vždy něco přibylo, jen ročník 2015 nebo 16 se nepovedl, tedy porovnáním s předešlými.
Tak jsem to vyzkoušel
-velikost 96 giga, uf
-ve hře není normální tutorial, jenom ukázky a nějaká volná hra- jenom u střelby je tam asi 30 různých způsobů jak vystřelit kombinací analogových páček....ech
-pro mě nejaktraktivnější mod MyCareer - hrajete za začínajícího sebou vytvořenýho hráče. Vypadá to i jako příběhová věc a asi jediný důvod proč to někdy zase zkusím (až budu mít větší disk a něco si o basketbale nastuduju:D)
@IceCreamYouScream (20.05.2021 18:05): Vzhledem k tomu, že Fortnite a NBA má teď nějaký crossover, tak bych se nedivil, kdyby tentokrát nezaplatil nikdo a byla to výhodná dohoda pro obě strany. :)

Ale pokud ne, tak samozřejmě platil Epic, naopak by to nedávalo smysl.