NBA 2K11

Visual Concepts Entertainment •  2K China (PSP) •  Virtuos (PSP)
05.10.2010

NBA 2K11 je už třetím dílem této série, který se dostal na PC. Na obálce je legendární basketbalový hráč Michael Jordan, kterému je ve hře věnováno několik herních módů. Jedním z nich je tzv. "Jordan Challenge", který sleduje jeho kariéru v podobě deseti nejdůležitějších událostí. Další je "MJ: Creating a Legend", kde dostane hráč k ruce mladého Michaela Jordana a jeho úkolem je udělat z něj legendu. Během tohoto módu je viditelné, jak Jordan během kariéry stárne. Odměnou za splnění těchto modů jsou Air Jordan, boty, které Michael nosil po většinu své kariéry.

Oproti NBA 2K10 se v tomto díle objeví legendární týmy z minulosti. Návrat slaví také mód "My Player", ovšem notně vylepšen a obohacen o nové věci jako tiskovky po zápase nebo podepisování sponzorských smluv.

Oproti minulému dílu byla vylepšena grafika. Je zde také možnost vidět například vystupovat hráče z autobusu a jejich následný nástup na zápas.