Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MXGP: The Official Motocross Videogame

28.03.2014
18.11.2014
kompatibilní
60
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

MXGP je plně licencovaný simulátor motokrosových závodů mistrovství světa. Jedná se o neoficiální pokračování MUD: FIM Motocross World Championship od stejného vývojáře.

Na začátku hry si můžete vytvořit svého jezdce a vybrat si můžete hned ze čtyř obtížností od easy po realistic. Dále ve hře najdete celkem 14 oficiálních tratí mistrovství světa, 60 jezdců a stejný počet motorek v kategoriích MX1 a MX2. Zahrát si můžete v několika herních módech např. Rychlý závod, Sezóna nebo Kariéra. Mód kariéry je ze všech nejpropracovanější a můžete se v něm z neznámého jezdce probojovat až na vrchol soutěže. Nechybí zde ani komunikace s manažerem vaší stáje, od kterého dostáváte i určité úkoly včetně práce s fanoušky.

MXGP také nabízí rozsáhlé možnosti nastavení od výběru ze tří jízdních modelů přes možnost brzdit přední a zadní brzdou zvlášť po ovládání jezdce a motorky nezávisle na sobě a další. Upravovat také můžete seřízení vašeho závodního stroje, např. tlumičů, převodovky nebo brzd.

Dále hra obsahuje vylepšení ve formě realistického poškození tratě, možnost si před každým závodem projet trať v rozjížďce nebo fiktivní vydání MXGP Magazine, na jehož obálce se v případě úspěchu může hráč objevit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.