Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MUD: FIM Motocross World Championship

27.04.2012
05.10.2012
61
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

MUD: FIM Motocross World Championship je simulátor motokrosových závodů z plně licencované série mistrovství světa.

Ve hře najdete 3 typy závodů a sice MX1, MX2, World tour a Monster Energy FIM Motocross of Nations. Vyzkoušet si můžete i freestyle mód v režimu The Monster Energy Trick Battle Mode. V tomto módu je vaším úkolem předvést co nejvíce úspěšných triků na vaší motorce. Freestyle mód obsahuje celkem tři arény, jednu dokonce z České republiky.

Hra obsahuje 12 tratí, na kterých se můžete prohánět ve 14 druhů motorek rozdělených podle kubatury (250, 350, 450 ccm). Dále budete mít na výběr z 50 jezdců oficiální sezony 2011 včetně hvězd jako je Ryan Villopoto, Tony Cairoli, Chad Reed, Ryan Dungey a Ken Roczen. Hra běží na novém enginu, který umožňuje deformaci terénu a realistické ovládání motorek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Nepamatuji si hru, u které bych měl nutkání neustále se drbat. Nejspíše to dělalo to bláto na trati.

Hra je čistou arkádou motokrosek. Řekněme si na rovinu, že udělat realistickou hru z těchto závodů, je takřka nemožné, protože vždy zde bude ta arkádovitá hratelnost.

Hra má oficiální licence, na jezdce (které neznám), dokonce se zde nachází i český zástupce. Stejně tak jsou zde i tratě, (které rovněž ze skutečnosti neznám). Opět se zde nachází i trať z ČR.

Hra je jednoduchou arkádou, jak již jsem na začátku zmínil. To bohatě k požitku z jízdy stačí. Velice pěkně je udělaná trať, která se mění podle toho, jak po ní jezdíte. Především se dělají vyjeté stopy od motorek, do kterých, když občas zajedete, můžete být rádi, že se nerozsekáte. Bohužel je i zde jeden neduh. Ten se nachází v odolnosti soupeřů, do kterých můžete strkat, jak chcete, ale shodit je ze sedla, rovná se zázraku. Zatímco, když drcnou do vás, padáte k zemi celkem ochotně.

Ve hře se nachází klasická sezóna, která ničím nepřekvapí. Poté je zde tzv. "World Tour", ve kterém jezdíte se čtyřmi fiktivními jezdci, které mají vlastnosti ve speciálních závodech. Jsou zde klasické závody, vyřazovací, časovky, duely a akrobatické soutěže. Nejtěžší z těchto všech typů závodů jsou duely 1 proti 1, kdy vám soupeř po sebemenší chybě pláchne a dohnat ho, to je o velikém štěstí. Akrobatické soutěže, jsou pro změnu tím nejnudnějším v celé hře. K úspěchu vám stačí opakovat dva triky a to "flip" a "backflip". To k vítězství bohatě stačí. Ke všemu je toto klání rozděleno do dvou až tří časově omezených úseků, povětšinou 5 minutových.

V módu World Tour můžete svým jezdcům vylepšovat atributy, nakupovat různá vylepšení, nové sponzory a hlavně si musíte nakupovat nové závody.

Když to shrnu, jedná se o průměrnou hru, která na chvíli zabaví a po chvíli zase omrzí.

Pro: Závody, hratelnost, World Tour

Proti: Akrobatické závody, po chvíli omrzí

+8