Mugsters

17.07.2018

V nedaleké budoucnosti naší rodnou planetu navštívili vetřelci z vesmíru v létajících talířích a rovnou ji přitom obsadili. Zbytek přeživších zástupců lidské rasy uvěznili a jediný, kdo invazi unikl, jste vy. Nadešel tak čas pomocí důvtipu nebo hrubé síly poslat emzáky tam, kam patří.

Mugsters je sandboxová arkáda vyvedená v nízkopolygonové minimalistické grafice, ve které nahlížíte na svého osamoceného hrdinu z izometrického pohledu. Vaším úkolem v každé z několika desítek úrovní představujících ostrůvky je uniknout z dané oblasti a přitom osvobodit co nejvíce lidských zajatců, získat cenné mimozemské krystaly, nakopat co nejvíce ufonských zadků a splnit pro danou oblast specifické úkoly, nejčastěji spočívající ve vyhození něčeho do povětří. Jakou cestu si při tom zvolíte, nechává hra na vás. Interakce s prostředím je založená na fyzice a je možné si cestu proklestit skrze hrubou sílu nebo řešením environmentálních hádanek a využití mimozemských pastí a strojů ve svůj prospěch. Vaše postava také může využít přes 30 dopravních prostředků, od auta, kombajn, sanitku až po letadlo.

Krom hry pro jednoho hráče Mugsters nabízí možnost projet kampaň v kooperaci dvou hráčů skrze lokální multiplayer.