@montana (13.09.2012 13:21): Tak to je škoda, strávil jsem s tím dnes prakticky celé odpoledne a musím říct, že mě to fakt baví. Hned bych bral pokračování...o důvod víc nenávidět podělané City Interactive, tahle smečka nikdy neměla spatřit světlo světa, sami dělají totální hnoje a když můžou vydat něco pořádného, tak to takhle zazdí.

Jinak líbí se mi i ten hudební doprovod, ten je mimořádně povedený, fakt pěkné poslouchatelné songy, vyloženě k té hře sedí.
Na jejich webu není jaksi nic už, odkaz ke stažení nefunguje. Ale už jsem našel na cestiny.cz, tak jsem to tu hodil do odkazů, taky by nebylo na škodu sem rovnou dávat odkazy na češtiny, pokud nejde o nějaké nelegálně vytažené soubory s českými texty apod. =)
Tak a je to doma, z Aukra. =)
Akorát mě překvapilo Setup_English? Oficiálně ani není česká verze? I když s přístupem distributora City Interactive se asi není čemu divit. =/
imho proste zase debilni City Interactive, pohrbilo tu hru uz pred vydanim a dari se jim to i posmrtne. Puvodne sem chtel svou krabicku prodat, ale jak na to koukam si ji radeji necham :)
@Sasakr (15.08.2012 15:01): Co už teď...
No taky se mi zdálo, že jsem to ale někde viděl, prohlížel jsem i click2play, ale nikde ani stopy. Z nabídky Steamu zmizelo už víc her, které jsem plánoval koupit, jako třeba Neverwinter Nights 2.
Při reklamaci padá úhrada poštovného na jejich hlavu. Měl jsi ho vymáhat.

Jinak bejvalo to na Steamu, nevím, proč to zmizelo.
@KRoman47 (15.08.2012 12:56): Ano to je fakt já tam též objednával baterku cca 15 her a jedna přišla 2x a tu co jsem objednal vůbec SuperGamer zas to co má napsané skladem, skladem není. Já jsem nejspokojenější u GameShop, JRC a teď u montany v xzone :-) a ještě originalky. Jinak aukro, ebay, amazon a zavvi.
Tak to mě překvapilo, na tom Aukru to zkusím, jsou tam 3 kousky.

Jinak Surtep jsou ty největší m*dky, už 2x jsem s nimi byl nespokojen, když to řeknu slušně. Nejprve při objednávce několika her dorazila část, takže jsem zaplatil poštovné a následně jsem na Gothic 2 čekal asi 6 týdnů a nakonec jsem to zrušil, protože nebyli schopní ho ani sehnat. K smíchu...a podruhé, když jsem kupoval volant, tak mi došel s nefunkčním pedálem, očividně krabice byla slušně opotřebovaná a otevíraná, kdo ví kolika lidem to už prodali a zkoušeli, kdo se s tím neozve zpět, akorát jsem tak přišel o prachy za dvě poštovné.
Největší výsměch Internetový obchod, rozhodně nedoporučuji tam cokoliv nakupovat.
@ViRus (15.08.2012 12:41): To Score zpětně asi těžko seženu ne? A ty obchody tam se mi moc nezdají, jakési knihkupectví, buď žádné info o naskladnění, či EN verze apod. S tím nemám dobré zkušenosti, když jsem tak sháněl starší hry na PS2, tak kolikrát vůbec nic nedošlo.
Nejoptimálnější by byla nějaká digi distribuce, ale to bych si asi přál moc.
Před chvíli jsem dal třetí závod a je to opravdu dost tuhý. Snad to zvládnu, ta hra je výborná.

Ty BAJA závody jsou fakt otřesné. Závodníci jedou hrozně strojeně, smyk neznají a tak je to těžké jak kráva.
Tak teď zkouším tuto pařbu a myslím, že to hodně potrápí moje nervy. Mám naplno natuněnej motor, nejlepší gumy i tlumiče u Land Rovera a jakejsi závod na čas za boha nejsem schopnej dát na třetí (natož první) místo :D. Krom toho ta kára žere jak tank, pro jistotu už sebou vozím kanystry :D... Ale hra je to brutální, s vlastní hudbou balada... Jenom se bojím o život svého majetku okolo notebooku :D
Jsem se snažil dojet ten první Trial pod 2 minuty... Tak to bude asi tím :)
To já bych řekl, že zrovna v tomhle hra válí a podobně nevypočitatelně se chová až při opravdu kaskadérské jízdě :)
Jo, občas uskočí jinak než minule, nebo se zasekne někde, kde se minule nezaseklo apod.
Je to dobré :-) Kdyby byla hra trochu rozsáhlejší (především co se týče aut), klidně bych ji nominoval na nástupce 4x4 Evolution 2 :-) Jen je trochu škoda, že se auto při prekonávání překážek chová lehce nevypočitatelně. Nicméně stejný problém mělo i 4x4Evo.

Teď jsem na něco přišel. Když si vytuníte auto, prodáte ho za víc, než když jste ho koupili. Když pak hned vlezete do nákupu aut, je tam to vaše vytuněný, ale za cenu základního :-)
Fakt? To jsem nevěděl. Ale trvalo jim to docela dlouho...

PS: Jinak já dávám přednost buď originálním původním krabicovkám, tedy ty při prvním vydáním, ne nějakým šmejdům v DVD boxu s nekvalitním potiskem, nebo potom Steamu.
NateLogan: Já vím, jenže spousta lidí dá originálce přednost zvlášť když je levnější

Není, však to u nás vydalo City interactive v časopise a pak ještě Seven M jako normální krabicovku
Fyzickou placku už mám dlouho, ale někdo třeba ne a hry ze Steamu mají své kouzlo :)

PS: A technicky vzato je to jediný oficiální způsob, jak u nás tuto hru sehnat, vše ostatní je dovoz. :P
Tenhle měsíc za kilo v každé větší trafice (pc-cd). Dobrá cena, jen mě osobně to nějak nezaujalo.
Flynn: Ok, díky. Škoda už jsem se těšil že to levně koupím a ono nic
popkec: Je to úplne normálna edícia, klasick krabica. Akurt sa v Hypernove zbavovali hier od SevenM a City Interactive. Za dobrú cenu (2 eurá) som kúpil aj kopu iných hier, námatkovo Freak Out.
A já to koupil draze (6 GBP) v britském online shopu. Ale zase s normální krabičkou.

Pivo: Nejlépe uděláš, když se podíváš třeba rovnou tady do galerie na gameplay videa. Já jsem také v demu nebyl schopen dokončit ani ten Trial závod, ale po troše přemlouvání od mého bratra (ten je do těchto offroad věcí blázen) jsem objednal plnou a po 2-3 závodech se mi to dostalo pěkně pod kůži.
To je to tak dobré? Mě kdysik podle trailerů chytly hry Pure, Fuel, MotorStorm, Motormax.

Pure jsem teď zrovna odjel a nejprve jsem čekal, že to bude jen O.K., ale po naučení všech triků apod. je to jedna z mých nejlepších her roku.

Na Fuel se právě chystám a uvidím, co mi to nabídne.

MotorStorm je only na PS3 myslím.. škoda no.

A Motormax mě demo nějak nechytlo. Sice to bylo takové pěkné, ale moc mi to nešlo. Ten trial nebo co to bylo, mě nehorázně štval. Ale když to tu tak všeci vychvalujete, tak to možná zase tak špatné není. Jinak ta cena je docela dobrá, jen dvě eura..
Tak som si včera zadovážil MotorMax, v Hypernove ho mali iba za 2 eurá. Dnes som to hral zo tri hodinky a už teraz môžem povedat, že to bol kauf roka.
Těžké jsou snad jen první Baja závody a některé Dragy a asi dva závody do vrchu (Offroad Formula). Ostatní se dá celkem v pohodě na 2-3 pokusy zvládnout. Jen mě vždycky štvou ty opravy po trochu agresivnější jízdě (30k není problém :D).

Jinak mě zamrzela nedotažená podpora volantů. Nejenže není Force Feedback (i když u těhle aut jsou tak silné posilovače, že ani ve skutečnosti není cítit skoro žádný odpor), ale hlavně často hra v průběhu závodu volant začne ignorovat (resetuje jej - začne se kalibrovat, většinou při alt+tab) nebo mu posune centrování (doleva dá třeba 150° a doprava jen 50°) a podobné kejkle.
Jedna otázečka: Jak se používají kanistry? Automaticky nebo je na to nějaký fígl?
Tedy, ty Crosscounty závody jsou pekelně těžké, ještě někde musím nahrabat 20s na první místo a nemam tušení, jak by se mi to mohlo povést.

A trochu mě mrzí, že MotorM4X neumí force feedback u volantů :/
Možná si článek přečtu, ale jediné čeho sem si všiml je budoucí čas uveřejnění článku, což je blbost když už byl zveřejněn. Ale chápu že je to zřejmě předpřipravené aby dotyčný nemusel na daný okamžik zveřejnění čekat.
Supr rozhovor, ta demence vydavatelů mě docela sere, Take2 - Chameleon, Activision - Bloodlines, teď CI - Motorm4x...
Pěkný rozhovor, je mi vývojářů líto, takový podraz ze strany vydavatele...
Tak pro ty co to zajima... Hra u nas nakonec letos nestihne vyjit. Vsechno opet brzdi dementni City Interactive, kteri se celou dobu projevuji jako nefalsovani c**aci :(