@John Mirra (29.11.2021 19:50): Sheevu jsem si sice úplně neoblíbil, ale faktem je, že má kromě toho skákání i jedno z nejsilnějších comb. A taky jsem s ní tvojí myslím poprvé porazil Motara. Ale pak jsem přišel na mnohem jednodušší taktiku.
@90210 (26.04.2021 10:45): Já si oblíbil Cyraxe hlavně kvůli té síti a ultimátnímu kombu, částečně taky protože mi bylo náct a roboti byli prostě cool :) A pak samozřejmě Sheevu, ta byla ultimátní, jediná postava se kterou šlo dát tím "zasedáváním" Motara na flawless victory :)
@H34D (20.04.2021 19:53): Bohuzel jsem ho tehda pred 8-mi lety zapomel ocenit i slovne!

@Han22 (20.04.2021 19:47): Muj vejvetsi problem s MK3 byl v tom, ze jsem si tam nikdy zadnou postavu vylozene neoblibil, i kdyz jsem se snazil. Ale Nightwolf, Stryker ale ani roboti proste nebyli Johny Cage, Raiden, Scorpion, Reptile nebo Baraka. Na druhou stranu kdyz to srovnam se ctvrtym dilem, tak trojka byla jeste super,
@Tulareanus (22.04.2021 19:22): Jasný beru, nemám na tyhle moderní hry kompl ani konzoli, takže jsem nevěděl. A holt je dnes taková divná doba, vždyť se i v Simpsonech musí omlouvat, že Ind vypadá a chová se jako Ind...
@Han22 (22.04.2021 19:20): V MK 10 bol normálne a v MK 11 tuším ako DLC. Mne len príde blbé, že ani ty ani 90210 ste to nehrali, ale zakonšpirovali ste si bez zaváhania... Chcelo by to trochu si najprv fakty skontrolovať do budúcna.
@John Mirra (20.04.2021 20:53): OK point taken :) Co se týče Strykera, asi nejvíce mě jako děcko vytáčelo to, že má bouchačku a nejde ji vytáhnout (tohle napravila Ultimate MK3). Jak píšeš venku je apokalypsa, Stryker je policajt, proti němu stojí kentauři, čtyřruké bestie, šílení ninjové zmrazující či vystřelující hák z ruky a pán nechává bouhačku v pouzdře a radši tasí obušek.

@Tulareanus (20.04.2021 20:54): Fakt? No je to možné, nové MK po čtverce jsem žádné nehrál.
@90210 (20.04.2021 12:56): Děkuji :) Zajímavý, že mě napadlo u Nightwolfa totéž, že by tradiční indián pomalovaný válečnými barvami a hovořící s duchy už dnes nebyl politicky korektní. Divná doba... každopádně bez Nightwolfa bych se obešel a bez Strykera už dnes taky, nehraje se za něj nejlíp, navíc polda s granáty WTF?
@Han22 (komentář): Vybornej komentar. Ja jsem trojku hral z prvnich 3 dilu nejmin prave z duvodu absence postav, se kterymi jsem byl zvykly hrat, tj. Johny Cage a Raiden. Novy postavy jako Stryker a Nightwolf (ten by dnes byl uz cenzurovanej) mi prisly bohuzel trochu nudny.