Snad ty statistiky budou vidět někde online u profilu. Offline statistiky a ačívmenty nikoho nezajímaj :)
RNDr. Gunár Pavel: Jo, lze použít systém vězení, jen jsem zatím žádné nevytvořil... Ban to ale jistí. Plus existuje věc jménem MCBans, která běží na většině seriózních serverech a na nich si dotyčný magor už nikdy nezahraje.

Musa, Mick: Hned se pustím do obnovy. Pokud chcete, máte práva na ruční obnovu ze zálohy:
//wand, //chunk, //pos1, //pos2, //hpos1, //hpos2 - Výběr oblasti
/snap list - seznam záloh
/snap use - vybrat zálohu
//restore - obnovení vybrané oblasti ze zálohy
//undo - vrácení akce
dostal ban, ze svého účtu se už na tenhle server normálně nedostane. ale takovýchto blbečků může přijít ještě spousta, chtělo by to nějak pořešit
teda:(! tak toho ten smrad napáchal dost... pravda, měl u sebe dost tnt.
mick: truhel měl u sebe přes dvacet + hafo dalších věcí - vyzvedni si je u mě v kostce
Nate!!!!! Ten chuj mi rozbil celu dedinu!!!!! :((( A kto vie co este vsetko, budem to musiet obhliadnut. Ale uprostred dediny je len krater :(((((((((

Zmizli aj truhlice, co som mal po hrade a okoli postavene. Samozrejme, ze aj s obsahom.

Premostenie medzi vezami je znicene, vratane casti jednej veze.

Dokonca to schytala i pozdemna cast dediny.

Fort Ravenloft rozbil..., interier mojej pyramidy je nejak divne rozbity, akoby niekto manipuloval celou plochou..., V Innuendo Tower tiez robil zle.

Uz nemam chut ani pozerat dalej :(

A vlastne, ked tak na to pozeram aj Companion Cube je znicena.

Budova pod zlatou pevnostou je tiez rozbita

Ufo pri Mechovi je vyhodene do luftu, velky krater, plus chybaju veci z Mecha.
Nate: přistihl jsem vetřelce. Neodpovídal, přistihl jsem ho prokopat se někde v centru do strojovny, ale nevím, kterého objektu (teleportoval jsem se) - bylo to z úzké chodby. Nevím, jestli někde něco napáchal, pořád pobíhal a potom na mě zaútočil a několikrát mě zabil. Oplatil jsem mu, použil párkrát kick, ale pořád se vracel. Tak jsem mu dal ban. Prosím o kontrolu následků případných diverzantských akcí:)

Btw: podezřívám ho, že vybíral truhly, páč když sem ho klepnul, mě plnej inventář pěknejch věcí, např. dia nářadí atd. - jsou schovány v kostce v truhle pod nápisem "zabavené zboží" - vemte si co komu chybí
Piston mod je hustej, s tim by se daly udělat solidní srandy. Samoopravovací most ftw.
special: Tipuji že máš doma Chevu :)

Jinak u stavby prvního domku jsem strávil půl dne :) Ale do plné verze bych asi nešel.
Že bych se vrátil do dětských let, kdy jsem nadšeně skládal? Uvidíme, každopádně JohnCZ mne správně nahlodal. :)
special: Jóó, tohle jsem si říkal taky dokud jsem si nepostavil svůj první domeček :)
Tohle bych v životě nehrál. Kostiček mám dost na půdě. A nejmenují se Lego.
cerstve spravy z twitteru:
notch Adding rain and snow to 1.5.

Juuu :) Oh a konecne funguju brany...budem moct pokracovat v prieskume tam, kde som skoncil :) A pozeram, ze tam je aj brana do Netheru.

Listicka - co uz, tvoje stavby zobralo velmi silne zemetrasenie a nasledna tsunami, takze budes musiet stavat od znova ;)
fungují brány? olé, konečně tedy čas si nějaké postavit a vrátit se k nejlepšímu cestování!

lištička: no že žiješ! tvá polokoule pořád čeká a ty spíš někde v noře, tststs...
náhodou žádné "nic moc" zvelebuje a stavím v okolí kostky tak sa pohni než sa dokodrcám do těsný blízky kopulí:)
Tak jak vám tloustnou žížaly aneb co pěkného stavíte? Pořád doufám, že bude čas dostavět rozestavěné nebo postavit nově něco epického. Pořád se mi do toho mísí bohulibé činnosti a spánek. Je třeba zjednat nápravu.
tak tu máme 1.4
co říkáte na nové logo? je nice, ale musím si zvyknout, staré už bylo zažité (ti creepři se taky dostanou skoro všude)
potkal jste někdo vlka ochočitelného? já ne... ale natrefil jsem na hnědou a růžovou ovci:)
jo a poďte už někdo hrát, postrádám nata, micka, lištičku a další! postavil jsem pláž za mostem od kostky...:)
Sadili jsme stromky a dostal jsem za úkol vykopat pro ně jámy, což jsem milerád a s nasazením provedl. Leč jsem se nezavděčil.
Bratr: "Proč to máš kurva na krychličky? A ty pravý úhly!"

A já zjistil, že to jinak neumím. :(
AP: působivá statistika, tak přiveď několik spolupajduláků sem na diskuzi:). možná se k vám mrknu, u nás to žel nějak stagnuje :(

mick: nějak jsem nepochopil, k čemu to je - ?
Opeť zdar všem kostičkám.
Jen abych to upřesnil.
Server kapacita je zatim pro 100 hráčů.
Registrováno na servru je 315 hráčů (ne na webu tam je 568 registrováno)
Na mapě v sobotu kolem 14h nás běhalo něco kolem 80 hráčů.
Třeba ve měste Argonia máme postaveno nad 250 baráčku + další jako nemocnice,hasiče,hřbitov,školu plus celou nákupní zonu asi 50 krámečku.

A to je jen v jednom měste. A co je na Planet Pandora,Las Vegas,Nightside,Undercity,Pirátský ostrov,New Vegas,Zábavné centrum,Creative zone atd.

Chcete poznat víc? www.minecraft.xservers.cz
to je výborná zpráva, proštudýruju pokyny, zkusím a kdyžtak řeknu, keby mi to nešlo (doufám, že si neprolnu dva objekty, jestli to jde:)

k pingu: při kopání zeminy se mi část odkopaných krychlí (i několikrát) znovu objeví na místě. jestli by do minuty zmizely nevím, s mrmláním je opakovaně odkopu znova
musa: Na mém notebooku (silně nevýkonný šrot) a bratrově obdobně (ne)výkonném stroji se jakákoliv akce projeví až za několik desítek vteřin, pokud vůbec.

A ano, posouvat objekty mohu, stačí říct co a kam :). Nebo bys teoreticky měl mít práva udělat to sám (bastlí se to do texťáků a já nic neověřoval :D).

Napiš "/help worldedit" pro nápovědu, nebo koukni sem: nápověda, příkazy.

Napíšeš "//wand" a označíš oblast k posunu. Pak "//move [vzdálenost] [směr]" pro posun, třeba "//move 5 n" (n pro north).
nate: nekonečný ping?

btw: máš jako velký admin možnost přesouvat postavené objekty? hodilo by se mi moji vznášející se skulpturu posunout kousek bokem...
zase jsem chvli stavěl - u kostky stavím vzdušné kostky (a na serveru zase nikde nikdo)
no že bych chtěl zrovna námět s creepery se říct moc nedá :)
Já už se lekl že vás je 150 najednou online, to by musel bejt sakra nařvanej server aby to utáhl. Ale i tak 35 je hezké číslo, možná se někdy příjdu podívat.
Uh, 150 simíků je pro mě docela moc. Naše mapa je určitě krásnější ;) Dík za upozornění, určitě to stojí za pozornost.
tak co majnkarfťáci, kde jste? chvíli jsem si tam teď stavěl a úplně sám...

btw: ty teleporty mi vážně nesedí, proč nejsou obousměrný?