Také je jinak počítáno stínování (podle mě to vypadá lépe, i když ne úplně všude) a hlavně konečně překopali strukturu savů. Už žádné miliony* titěrných souborů bez ladu a skladu :)

*Fakt. WinRar to dokonce ani nedokáže zazipovat (tedy do zipu) :)
konečně další kus nábytku. kdy bude stůl a židle?

asi bych měl zase začít hrát, cca 2 týdny jsme měl od kostek pauzu
When someone lay down in his bed in Multiplayer, One or more players get an error and gets disconnected)

:-D
ok, kecám, budu sedět na nepohodlné židli u té mojí herky, ale co už.

Mimochodem, Wings - pecka :-)))

Jo a mick - supér!

Jo a Bodkine jako, chodí sem děcka a ty taková silná slova! 8-)) Stejně jsem se tě viděla, jak se v chladných minecraftových nocích muchluješ tajně s ovcemi na louce! jasný důkaz
Pociťuju akutní nedostatek Minecraftu, dneska večer zasednu pod starožitnou lampu do měkkého ušáku a za praskání dřeva z krbu budu upíjet whiskey a hrát...
Tak moment! Idioty sem teď nepleť.

Kutání je nuda, to to stavění je na tom nejlepší. Ale kdo má furt honit ovce, čubky jedny ubékané. Chtělo by to bandu otroků co budou těžit za mne.
Což mi připomíná, Zoltáne, Zoltáne, pocem, mám pro tebe práci.
Say: Však si ho kup a ohodnoť jak si zaslouží (a ne jak si myslíš, že si zaslouží s plným hodnocením).

Jinak to smrdí po závisti, že ano =)
No... A teď se podívejte na jeho hodnocení. Ebbe, kde jsi? Máš tu ukázkový příklad.
Ach, já už opravdu nemám sílu někoho (Wings) přesvědčovat o takovýchto myšlenkových pochodech.
Nebuďte na něj tak zlí, možná je mu fakt 10-12 let jak říká ugraugra, v tomhle věku nemají lidi ponětí o hodnotě lidský práce (myslí si, že hry se vyrábějí samy) a už vůbec ne prachy, aby si je kupovali. Třeba bude jednou kupovač, že se budete divit :D

Tohle mi připomíná příhodu v jednom nejmenovaného obchodu s hrami, kdy už potom zoufalý admin obchodu v diskuzi k produktu raději poradil jednomu dítěti jménem "Olin" s vyjadřováním na úrovni, jako má tady Wing, že aby mohl hrát pálené Age of Empires II, musí mít crack :D ..V tom obchodě stálo AoEII 149 :D
opravdu "nářez" - ukázkový příklad, jak se totálně ztrapnit během chvilky.
jednoznačná nominace na titul "los stupidos roku" :(
Teda doufám že ti je maximálně 12 let, jinak budu muset konstatovat že si blbec.
Say: Jistě, že jde krást, jako asi všechno. Akorát nelze hrát na serverech s ověřováním pravosti účtů.
MickTheMage: On jde krást i Minecraft? Já myslel, že se tam musí platit za registraci...
Nevim proč, ale mám tušení, že pro Wingse bude platba přes net kartou nepřekonatelná překážka...
Jo skusil jsem se připojit k jinému serveru ale hlásí mi to: Failed to login: User not premium poradíté fakt nevím jsem v koncích dík
Nebo zkusit nějaký větší EU server a odejít do odlehlé oblasti.

S provozováním vlastního serveru je to ošemetné. Jeho zpřístupnění mimo lokální síť je přinejmenším riskantní (pro server Minecraftu, i pro počítač jako takový).

Pokud i tak chceš vlastní server, tak potřebuješ:
1) PC, které poběží, pokud bude chtít někdo hrát. Pozor na nároky na RAM (500MB RAM minimum pro běh, cca 300-400MB na připojeného hráče). Může být stejné PC, na kterém hraješ, pokud máš dostatek paměti (minimálně 3 GB).
2) Vyřešit připojení ostatních.

První bod je jasná věc.
K druhému mám pár otázek:
Máš veřejnou IP? Pokud ano, máš ji na svém PC nebo na routeru/modemu? Pokud nevíš, jaký máš internet (O2 ADSL, jiné ADSL, lokální wifi...)?
Musa má pravdu, jak tak koukám tak bych ti doporučil zabydlet se na serveru, který spravuje někdo zkušenější, zkus třeba Natův server (dáš multiplayer a napíšeš petricek.org) nebo třeba koukni sem
wings: a není pro vás jednodušší vyzkoušet už zavedený server?
Kámoš říkal že aby jsme mohly vytvořit server tak musí jet jeden počítač neustále je to pravda a jestly ne tak bych vás chtěl požádat jak ho vytvořím dík.
PS: Já vím už jsem otravný
moooc hezká "severní oblast":)

ten texture pack v predatorovi vypadá dobře
Tak to je hooodně vymazlené dílko, no já si to snad i vyzkouším, když tam jdou dělat také věci.
jsem teprve začínající a moc tvojim radám nerozumím mohl by mi to prosím někdo přeložit dík
Máš veřejnou IP adresu na PC, kde server poběží?

Pokud ano: Prostě spusť minecraft_server.exe a na firewallu otevři port 25565.

Pokud ne: Musíte všichni použít nějaké VPN, například Hamachi.

PS: Jestli máš veřejnou IP, ale máš od poskytovatele router, musíš forwardovat port 25565 na svůj PC.

PS2: Jestli tápeš, co že to vlastně píšu, doporučuji se optat někoho v okolí, kdo tomu rozumí, ať ti to vysvětlí. Já osobně jsem momentálně příliš utahaný na přemýšlení :)
Chtěl jsem se ještě jednou zeptat když si chci vyttoviřit vlastní online server abych tam mohl přizvat moje kámoše tak jak to mám udělat velmi prosím děkuji předem za odpověď.
Jo ale když ji tam nápíšu tak mi to hlásí uknown host co mám dělat prosím dík.