K zjištění ip adresy klikni na rychlost.cz a krom zjištění rychlosti stahování ti to napíše i IP adresu.

Ale já mám jiný problém, a to ten že když se pokuším spustit minecraft na notebooku tak mi naběhne jen uvodní nápis: Switching Applet a pak už nic, ale když to spustik na stolním Pc tak vše funguje jak má. Výkonem notebooku to není je silnější jak stolní. Nevíte o tom něco? Děkuji
Ahojte chtěl jsem se vás zeptat stáhl jsem si gru minecraft Beta 1.2_02 zdarma a chtěl jsem se zeptat chtěli bysme s kámoši založit vlástní mapu (tak aby jsme tam byli jenom my) ale kdykoliv když dám Multiplayer chce to po mě IP. Ale já nevím jaké tam mám napsattak jsem se vás chtěl zeptat jestly by mi s tím někdo nepomohl velice děkuji všem kdo mi nějak pomůžete dík .
MCZ: Fg si necte, veri, kdyz tam Bodkin neda uvozovky, tak logicky vypliva ze je pani Bodkinova :)
Příčina problému objevena a snad odstraněna. Mrzí mne jen, že nemám jak obnovit všechnu tu ztracenou práci... Ukamenujte mne prosím.

A pro jistotu: Lze vyvolat vynucené uložení světa příkazem "/save-all". Správně by se měl vykonávat každých 15 minut (tomu tak včera nebylo).
ale chodte do pr... :( zmizli mi dva domceky, cela kanalizacia :((((( a tak dobre to uz vyzeralo. To nie je spravodlive!
taky jsem o to přišel a koukám, že nejsem sám. naštěstí jsem stavěl jen maličko.
Teď na to koukám a skutečně vše z té doby zmizelo. Netuším ale proč... Kouknu na to.
To Fg jen zase nemá jasno, zda nejdříve přemýšlet, než začne psát...
Fjara: V noci jsem dostavila věž, byla komplet hotová a dnes ráno jsem se přihlásila a byla nedostavěná, tak jak jsem ji někdy odpoledne opustila.
Co se tomu serveru stalo, že vždycky vrátí cokoliv rozestavěného večer o pár hodin zpět?
Chce to novou mapu, abychom viděli co všechno přibylo. Cestování je v této době dost zdlouhavé a padavé
tak ta fotka je pořízena ze střechy mé kostky co:)? koukám, že k mýmu dizzymu a alley cat přibyl modrý ninja. stavěl určo mick, ale tady nevím, z který hry paňáca je - ?
A když si vzpomenu, jak jsme kdysi pobíhali po 1MB minisvětě a stavěli jeden domek... Teď tu máme 250MB svět s tolika stavbami a tunely, že půlka z nich teď jen čeká na znovuobjevení :)
NateLogan - Díky, zkusím. Nether v SMP není? No, to je vlastně celkem jedno, stejně bych využila asi jen glowstone pro svícení pod vodou, věčnej oheň se dá udělat i jinak.
(Novej Launcher) "will ask if the user wants to update to the latest version or not. In the future, we’ll add support for playing the previous installed version"

Paráda
Nevíte proč se mi Minecraft každý den updatuje? Ničí mi to můj HD texture pack a já ho musím každej den instalovat znova.

Mimochodem tak mě napadlo, teď když nefunguje Stargate mod, mělo by být možné jít do Netheru, ne? Já jen že bych si natěžila nějakej glowstone, netherrack a soul sand :)
nate: mno já mám podezření, že sis mě spletl zase s někým dalším:), protože se nic nezměnilo... well?
NateLogan: To je vidět že na mě pořád myslíš. Ted nevim jestli mám bejt rád, nebo bejt zděšenej :D
Když jsem tam byla dnes odpolede, připojil se k nám někdo nový The Blue - instruovala jsem ho ať si jde stavět někam na jih za pyramidu a pohrozila jsem mu bolestivou smrtí, pokud ho nachytám něco ničit. Později, když jsem se vrátila, někdo s názvem Player se odpojoval. Ach jo...
musa: Done. Chyba byla na straně mého přijímače, pač jsem si tě z mě neznámých důvodů spletl s ugrou :)
Neuvěřitelné, jak snadno griefeři (ti s nutkáním ničit a zapalovat) najdou i ten nejzapadlejší server a nadělaj paseku kde můžou.
musa: Servery Minecraft.net se stěhují a bude to trvat až někdy do zítra. Prozatím jsem vypnul autentifikaci (snad se zas nepřipojí nějaký Conan Destroyer :) ).
NateLogan - Jo, asi to bude působivější když to vykopu a stejně někde musím sehnat materiál na jiné mé stavby. Ale plánuju zrušit tu svou věž - nelíbí se mi a mám plány co postavit místo ní a na to by se mi TNT hodil. To ale asi bude za dlouho

musa - mně se občas připojit podaří, ale dlouho to nevydrží