stavěl bych rád, ale buď dělá v připojení failuje maincraft.net a když už to projde, dočkám se následně hlášky "took too long to log in", na kterou začínám být už alergický

mick: vodopády beru, ale všechny ty zídky a ploty jsou už moc, většinou nemají žádný praktický význam, jen se to musí celý obcházet a přijde mi to už lehce chaotický
Akhera: Eh, mno, zálěží na tom, jak k tomu chceš přistupovat - jestli chceš hrát vyloženě poctivě, nebo ne. Ale dokud nebudeš odpalovat cizí stavby a rozsévat paniku po celém světě ( :-) ), TNT (a další materiály) rád poskytnu.
musa, ale prosim ta, co tam blokuje pozemky?, tych par metrov +/- okolo veze, vsetko v ramci slusnosti. :) Len som zachoval par stromcekov v blizkom okoli veze. A vyzera to super aj s tymi vodopadmi. Nahodou.
NateLogan - Moment, takže místo toho, abych těch 30 tisíc m3 pro podzemní zahrady vykopala ručně, mohla jsem tě požádat o TNT? :)

Za vypnutí díky
nate: to by už ale nebyl ten "první" multiplejrový svět...
mick: včera tam ta hnusná zídka nestála. vypadalo to líp a už jsi mi vstoupil o začal blokovat mé pozemky... asi navštívím se sekyrkou "posvátný les" a postavím tam malou kostku:)
Nabrat TNT? Jak, když tu nejsou creepeři? Mimochodem, Nate, plánuješ obnovit plugin Minecart Mania? Já jen že plánuju udělat železnici a chci pod koleje dát šťerk aby to dobře vypadalo, jenže v tom pluginu štěrk zpomaluje.
musa: Vždycky ti mohu poskytnou save světa... Pak není nic jednoduššího, než nabrat někde tunu TNT a vyhodit onen nenáviděný objekt do vzduchu :)
takových zvířátek! to lítání na paegasovi vypadá dobře...

mick: ty si to nezasloužíš za tu hnusnou zeď co sis postavil u věže na MÉM pozemku v MÉ zahradě. Zbourat!!
twitter ses: "Minecraft.net is having one of those days (see kids, this is what happens if you don't eat your greens). Have patience.
taky vame nejede minecraft.net a nejde se přihlásit do multiplayeru?
koteldam: Musíš vlastnit originál... Povolit jsou sice i neoficiální klienti, ale to ukázalo být velkým magnetem na cheatery a ničitele.
Je to se mnou špatné - dneska se mi o Minecraftu zdálo :) Ale ten sen byl dobrým zdrojem inspirace, mám nějaké další plány co postavit...
musa: U Forpsi se něco pokazilo a jejich robot nezpracoval žádost o prodloužení. Momentálně čekám na odpověď jejich podpory... mcdh.eu, respektive přímé zadání IP adresy (77.48.121.214) ale funguje.

A proč eu? Protože bylo o 200 Kč levnější než CZ :).
Můj brácha :). Akorát ten na MC nemá momentálně dost výkonné PC (notebook s grafikou od Intelu... bleh).
Rozbité bylo jen metro na startu, což bylo nejspíš pozůstatkem předešlého útoku. Vše je tedy zdá se ok :)

PS: Pokud se někomu nelíbí doména petricek.org (je to prostě divný :D), může použít mcdh.eu (za 40 Kč, no nekupte to ;) ).

A problémy s lagy, které byly dneska pravděpodobně dost patrné, se pokusím zítra (dnes) vyřešit.
Sakra prave ked som sa odpajal sa tam pripojil pre mna neznamy nick. Dufam, ze to tam zajtra zase nebude horiet :((
Jo, ingame mě taky napadlo. Tak kdo se do toho pustí? Chtělo by to efektně sestříhat a přidat akční hudbu :)
Okouní server imho není tak malebný jako ten náš. Jinak výtky k prezentaci Jaxxovi, on bude rád. Už na okouní diskuzi dostával podnětné nápady k celému GP takže úžasné připomínky typu "olol coe to za překlad Joeho eskapadi XXDDD" ho jistě potěší.
Jinak víceméně souhlasím, prezentace to byla velice chudá, jenomže jak to všechno vtěsnat do několika minut, navíc nějak divácky přijatelně... :)
Niekto by mal natocit ingame video, tolko zaujimavych stavieb tam je :) Ale teraz ked sa neda jednoducho cestovat je to na houby :)
páč tam ten mladý muž povídal, co všechno u něho na serveru mají a jak je to tam príma a na pozadí běží záběry z úplně jinýho serveru. trvám na tom, že ty "záběry" byly celkem rychlovka, aby bylo co promítnout (např. zabrat ze cca stometrové pyramidy vchod je dost nevypovídající, takhle si prezentaci co všechno jde udělat zdaleka nepředstavuju)
musa: jak jsi to myslel s tím upozorněním?

výsledek: hřeje nás u srdíček, že jsme byli v telce, neasi. A o jiném českém serveru taky nevím. Záběry jsou v mlze, protože generované kostky na horizontu by vypadaly hloupě (tehdy tam ten grafický bug byl) a Nateho epická pyramida tam bylo, tak co více si přát :))
Sláva nebo ne, i tak je to zajímavé.

Jen je obrovská škoda, že v u nás (ČR a SR) existuje jen minimum MC serverů. Já vlastně vím už jen o Okounu...
tak to jsem tam jeste nebudoval:/

jinak záběry nic moc a nechápu ideu "mluví o tom provozovatel serveru x a natáčíme bez upozornění ze serveru y"

výsledek: o slávě bych tady žel vážně nemluvil
TAKZE MLADEZI. Jsme slavní. Nateho server /tedy náš 8-)/ v televizi*le click*

Vojta je provozovatel okouního serveru /aka vojtas/ dobře jim tak, nemají mít všude hákové kříže :) Natáčelo se někdy před měsícem via Jaxx.