@Gordon (15.10.2018 14:30): Pěkné. Já stále čekal na super duper grafiku, ale tak nějak jsem se smířil s tím, že hned tak nebude ---snad až na nové generaci Xboxu.
Ale mám v plánu jakože herní počítač, a tak se k Minecraftu vrátím...
@Gordon (15.10.2018 10:57): Craftění naopak miluju, ale musím vědět, co potřebuju, abych si vyrobil to a to. Proto jsem rád, že už to má integrovanej ten recipe book. Měl tam být podle mě už od začátku...
@Gordon (15.10.2018 10:57): minecraft je o těžení a craftění, proto se taky tak jmenuje ;) Ale asi jako jediná hra mě přinutila hrát multiplayer a tim jsem u ní vydržel roky. V singlu bych hrál tak rok maximálně :)
Hrál jsem dřív nějakou starší verzi Minecraftu, kde nebyl ve hře nikde dostupný recipe book nebo jsem ho aspoň nikde nenašel. Změnilo se něco v tomhle ohledu něco od té doby? Přišlo mi blbý shánět recepty někde po internetu nebo metodou pokus/omyl.
Právě jsem dočetl Tajuplný ostrov (nová edice, od O. Neffa, s nádhernými ilustracemi od Z. Buriana). A v mnohém mi Minecraft tuto knihu připomíná výrokem: Nejsme trosečníci ale kolonisté.
Dobrý den, je možnost zdarma stáhnout verzi minecraftu 1.13 ??? Pokud ano, z jakých stránek? Děkuji moc. Veronika
Nevíte prosím někdo, jak zrovoznit gamemode 0 v minecraftu LOTR. Hraje to malý syn a neví, jak na to...
Pokud byste měli zájem o stabilní server si zahrát s někým z DH (semnou... :D) kde už je nějaké zázemí a nehrají tam idioti, tak sem nebo mě napiště a dám vám víc info, Server má pět slotů, je to survival PVP s tím že dobří stavěči si můžou poprosit admina o creative. (protože o budování MC je žejo... -_-)

Edit: má i dynmapu.
Prosím vás, nevíte někdo, čím může být způsobené, že mi po instalaci modpacku přes Forge klesne FPS asi tak na 2-3? Normální Minecraft mi jede plynule a v modpacku nejsou žádné grafické mody. Někdo říká, že to způsobuje mipmapping, ale ten mám v nastavení vypnutý.
Chtěl jsem se zeptat- líbí se mi antická architektura. Existuje něco jako tvorba bílého mramoru? nebo na stavbu užít bílou vlnu? Nějaká rada?
Pokud hledáte důvod, proč "skutečně" nebude Minecraft na PS4 propojený do online světa spolu s Xboxem, windows, nintendem, mobily a VR, tak tady je odpověď marketingového ředitele:

„Máme určitú zodpovednosť voči našim hráčom. Minecraft – z demografického hľadiska ho hrajú všetky vekové kategórie, no hrajú ho najmä tí najmenší. Máme určitý kontrakt s ľuďmi, ktorí využívajú naše online služby, staráme sa o nich a majú tak možnosť hrať v chránenom prostredí PlayStationu. Vystaviť deti externým vplyvom, ktoré nemôžeme nijak ovládať, to chce dôkladné zváženie rozhodnutí.“

Dlouho, dlouho jsem se tak nepobavil. Chránit děti před negativním vlivem světa Minecraftu... ku*va, čekal jsem kde co, ale tohle je vysloveně na pos*ání...

Zdroj:
http://xboxer.sk/2017/06/14/preco-je-min ... rka-sony-vas-pobavi/
[přesunuto z komentářů]

Neni o čem mluvit.

Pro: s alespoň 30 módy nebo pluginy je to celkem zábava

Proti: ale bez módů neni možnost si minecraft užít samostatná hra má málo co nabídnout
Nezkoušel někdo hru Creativerse? Na steamu zdarma s předběžným přístupem. Vypadá jako Minecraft a lidi si to docela chválej ;)
Tak to bude lepší,díky za info a názory,koukal jsem,ze k normální si můžu aktivovat i tu win 10 verzi.
ještě jsem trochu zapátral a vypadá to, že MW10 je taková importovaná verze Pocket Edition... takže, záleží na tobě ;) pokud chceš všechno, co můžeš vidět v lets play videích, tak bych šel do normální verze ;)
@martinrehakcz (24.01.2016 16:52): zásadní rozdíl je v tom, že původní minecraft běží na Javě a minecraft win 10 ne ;) do budoucna se počítá s tím, že MW10 bude kompatibilní s Xbox Live a Pocket Edition, takže by sis po internetu mohl zahrát třeba s těma, co mají Xbox verzi, o což ti ale nejde ;) no a aby sis MW10 zahrál, tak musíš mít pochopitelně W10 ;)
Prosím o radu. Zvažuji koupi hry,konkrétně jenom na občasné vyblbnutí,žádný online ani HC hraní. Zjistil jsem,že krom normální verze,je i beta pro win 10. Kterou vzít ? Ta beta je celkem levnější,ale nevim jaké jsou tam rozdíly,případně do budoucna se bude spíš rozšiřovat ta verze pro win 10,nebo klasická? Díky za info a případnou radu.
Máte někdo zkušenosti s mobilní placenou verzí Minecraftu? Fungovala vám bez problémů?