Toto je youtube channel Notcha - developera Minecraftu.

Sám v popise udal "This is a very early test of an Infiniminer clone I'm working on"
Z mája 2009.

Viem sa vžiť do pocitov toho týpka čo mal napád a vytvoril Infiniminera a vydal ho zadarmo a ako asi vníma to, že potom prišiel nejaký bradatý Švéd, celé mu to vykradol (samozrejme to robil na SOURCE CODE INFIMINIERA - KTORÝ BOL OPEN DOSTUPNÝ SPOLU S INFIMINEROM), a na základe pár podarených videí o tom ako si niekto stavá vzdušné zámky a následnej hysterickej davovej vlne zarobil milióny.

Veď LAWSUIT ešte len príde, počkajme si.
Může někdo - krom Ebba - potvrdit, že je to opravdu stejné jako Infiniminer?
no ebbe tak tys tady se svýma moudrama opravdu chyběl :(

jinak tři komenty na mc za den:)?
Aimlezz: "Jediné, co se této hře dá vytknou, je snad jen to, že zde není žádný příběh"

Podľa mňa sa dá celkom jednoznačne vytknúť že je to 100% kópia Infiniminera, pričom pokiaľ viem samotný developer sa vyjadril že vytvoril "infiniminer clone", ktorý bol zadarmo.

Yeah, ale to asi neprojde.

Každopádně roste má nechuť k bethešdím přisluhovačům, než bethešdě samotné.
I don't want to live in a world where meaningless trademark disputes can't be settled with rocket launchers. Bring it, Bethesda/id.
mig: šialený architekt se cítí poctěn, mohl jsi tam rovnou dopsat můj nick:)... i když přemýšlím, proč má být příjemná symetrie příznakem šílenosti - ?

a borg rozhodopádně nejsem. i když má krásná krychloidní vznášející se skulptura vedle kostky to asi moc nepotvrzuje což :P ?
já jsem s klíčema nic nepochytil. když už se o tom tady opakovaně mluví...
Ak este chce niekto vyskusat Minecraft do 14.8. free, tak nech da vediet - inak neviem co s tym klucom :))
Neexperimentuji, jen podle všeho je seed světa teď na vícero místech a pokut to spadne, všecko se pokazí, večer to zas obnovím. A taky vám dám práva na násilnou změnu biómů :)
však jsem říkal, že to vypadá na další průšvih s podnebím. moje osada je zasněžená, voda kolem částečně zamrzlá:(
co dělá tyhle problémy? nate ty s tím nějak experimentuješ? každopádně hlasujeme pro navrácení normálního stavu pls
No prave preto sa pytam - v mojom sneznom mestecku krasne snezilo a teraz tam len a furt prsi :(
Koukal jsem, že místo sněhu + deště už na zamrzlé jezero už jen prší :D
Zdá se, že po 14.8 u těch klíčů příjde jen k tomu, že se hra přestane sama updatovat a člověk bude moci nadále hrát v aktuální verzi.
Včera večer mi asi nějaký hlodavec překousl internet, sorry :). A týden předtím taky bylo pár technických problémů. Kdyby vám to i dnes nejelo (nebo padalo), tak řekněte, něco takového by se v této realitě stávat nemělo :).
mick: no já se přihlásil včera po několika dnech tak jsem měl možná kliku. ale cca do dvaceti minut server usoudil, že už mi to musí stačit, vyhodil mě a přihlásit se znovu taky nešlo
musa: este mi povedz ako to hras, ked mne sa uz par dni nejde dostat na server (failed connect to server) :(
proč má zase tráva tak vyblitou barvu? myslím okolí své osady, jinde jsem to neprohlížel. takhle se změnila než napadl sníh. běda jestli ten bílej povlak zase zamaskuje moji tvorbu:)!
btw: dynmap nefunguje?

nate: potřeboval bych naučit pohybovat s objektama. posunout chajdu o kousek bokem atd. - pls help
walome: na serveru můžeš být taky samotář... zvlášť na dh, kde hrají asi tři lidi

nate: tyhle skupinový stavby jsou super, u nás to asi žel takhle nepůjde
Dá se nějak na mapě udělat nějaká značka? Hodilo by se mi to - teď jsem kopal a kopal a ztratil se :) Nakonec jsem svou chatku našel (upřímně, jeden z nejlepších herních zážitků - domeček jsem hledal tři dny, házel jsem za sebe pochodněm abych nechodil v kruhu a v noci jsem se vždy zakopal pod zem :) ), ale do budoucna by se to hodilo.
komentáře na hry ve vývoji se nepíšou nejlíp, všichni čekáme na hotový produkt:)
musa: to není tím - mě onlinovky nebaví kvůli tomu, že nemají žádný cíl a tohle je hodně extrémní záležitost. Oceňuji nápad, úžasné zpracování a jsem si jist, že se člověk může hodně vyblbnout... ale prostě jakmile nemám cíl, tak mě hra baví jen chvíli. Já se znám.
divné věci?
poprvé mi to teď spadlo, když jsem vzal z truhly wand...
musa: Změnu jména možná přes support, jinak to nepůjde. A to padání je divné, nespamuješ si do inventáře nějaké podivné předměty? :)
jde změnit nick, pod kterým jsem zaregistrován?

nate: zase mi to začalo padat po otevření inventáře, tentokrát ale ne pokaždé. jen někdy - poze 3x, to je pokrok:)

walome: zkus multiplayer, je mnohem zábavnější než single
Tak, poté, co jsem asi 5 hodin stavil srub musím říct, že je to hra zajímavá, ale nikoli pro mě :)
nějaká stránka, kde je seznam možné kombinace předmětů a výroba náčiní apod?