Tak Darkside část taktéž dohrána. Překvapivě celou dobu si to drželo celkem vyváženou obtížnost a v určité části hry jsem si musel vybírat kam jít, tudíž kde se chytám a kde ještě ne. Pravda, že jsem poté dost skokově zesílil (po nalezení trenéra co trénuje více jak na 50. level) jsem poskočil asi o 20 levelů naráz a hra se tím najednou rapidně zjednodušila, v té chvíli jsem se cítil dost namachrovaně, ale po chvíli mě draci v Pyramidě a Skyroads vrátili na zem, to jsou stále docela dost tuzí protivníci. Nemluvě o Mega dragonovi, kterého zkusím znovu až se ještě potrénuju někde jinde. A celé je to obtížnostně vyváženější než Isles of Terra i po pokračování s Clouds partou. Nejedná se sice o žádný harcore (což by asi v případě 1. lvl party byla jiná), ale i tak je to obtížné asi jako celé Clouds, možná i o trochu více. Je na tom zkrátka vidět, že to asi fakt měla být už od začátku jedna hra a je to tak i vybalancováno.
Jinač oproti Clouds části opět přibylo hádanek, které jsou nadto příjemně obtížné (některé skoro na úrovni trojky), tím pádem tu je i vícero hintů a celkově to tímhle o maličko více připomíná trojku. A konečně se i tak nějak vlastně zakončuje příběh trojky. No teď ještě projít ty World of Xeen lokace...
Finální score: 1174006725. Prošel jsem a vyřešil jsem asi všechno co šlo, akorát jsem neporazil zatím Mega Dragona.
Jinač oproti Clouds části opět přibylo hádanek, které jsou nadto příjemně obtížné (některé skoro na úrovni trojky), tím pádem tu je i vícero hintů a celkově to tímhle o maličko více připomíná trojku. A konečně se i tak nějak vlastně zakončuje příběh trojky. No teď ještě projít ty World of Xeen lokace...
Finální score: 1174006725. Prošel jsem a vyřešil jsem asi všechno co šlo, akorát jsem neporazil zatím Mega Dragona.